Nejlepší tower tower hry pro iOS

Jedná se o vlajkové hry pro mobilní zařízení a App Store je jich plný. Strategické hry v reálném čase mají v této „Tower Defense“ svého maximálního zástupce. Cíl je jasný: Postavte budovy (věže, kasárna, zdi a všechny druhy obranných budov), abyste se chránili před útoky svých nepřátel nebo dokonce zaútočili na ně a rozšířili své území. Díky bezplatným, placeným a integrovaným nákupům … je rozmanitost obrovská. Zábava a návyk, postup v sociálních sítích a soutěžení s přáteli se stává výzvou pro ty, kteří se k nim připojují. Mnoho z nich je velmi slavných a určitě je znáte, ale je třeba znát některé s menším mediálním vlivem. Sestavili jsme to, co jsme považovali za nemůžete přestat zkoušet.

Spěchají hranice království

[appimg 598581619]

Pokud je v App Store hra, která je Kingdom Rush, což je maximální reference pro Tower Defense. Tento druhý díl známé hry Kingdom Rush Frontiers nabízí nové mapy, nové postavy a hodiny a hodiny hraní, abyste se s nimi nikdy nenudili. O tom lze říci jen málo, pokud nebudete věnovat pozornost integrovaným nákupům, které má, protože je velmi, velmi návykové. Špatnou věcí je cena a jsou to také různé verze pro iPad a iPhone..

Aplikace již není k dispozici v App Storu Aplikace již není k dispozici v App Storu

OTTTD

[appimg 832131498]

Objevil jsem to nedávno a stal se jedním z mých oblíbených. Budete muset eliminovat všechny druhy tvorů na různých planetách pomocí obranných věží všeho druhu a některých vojáků budete postupně otevírat. Létající žraloci, zombie a vojáci vyzbrojení rychlovarnou konvicí jsou jen některé ze zvláštností, které ve hře uvidíte. Extrémní ve všech směrechUvidíte, jak se hromadí zbytky tvorů, které jste zničili na silnicích. 100% doporučeno.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Rostliny vs zombie 2

[appimg 597986893]

Klasika klasiky a jeden z těch, kteří jsou zodpovědní za to, aby byl tento typ hry tak slavný. O této hře, která vám zaručuje, lze říci jen málo Hodiny a hodiny zábavy. Je to zdarma a bez nutnosti nakupovat, je to nutnost na všech iPhonech a iPadech pro ty, kteří milují tento typ videohry.

Aplikace již není k dispozici v App Store

iBomber Defense Pacific

[appimg 498249308]

100% Tower Defense. Jeden z nejlepších ve specializovaných recenzích. Pokud milujete vojenskou strategii a znáte iBomber, bude se vám tento druhý díl líbit ještě více. Chraňte svoji vojenskou základnu S bezpočtem zbraní a upgradů musíte odemknout. Je to jeden z mých oblíbených, ale má jednu zásadní nevýhodu: nemají aktualizace už více než dva roky, takže na ně už nečekejte.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Anomálie 2

[appimg 675066184]

Jednoduše ohromující s několika nádherná grafika a výzva, která významně roste, jak postupujeme s videohrou. První video ze hry vám již ukazuje, že čelíte něčemu velmi dobře odvedenému. Abnormal 2 je opakem jiných videoher: Jsme ti, kdo budou muset postupovat přes nepřátelské obranné věže, které na nás útočí. Je to vysoká cena, ale platí pro iPhone a iPad. Hodnota.

Aplikace již není k dispozici v App Store