Nejlepší triky k vítězství na Pokémon Masters

Číslo 5 a vyhrajte na Pokémon Masters

Pokémon Masters přinesl revoluci všem fanouškům tradičních her Pokémon. Ačkoli jsme vám již řekli několik důležitých věcí, jako je nejlepší kompilátor ve hře, řekneme vám to dnes. Číslo 5 a vyhrajte na Pokémon Masters.

Pokud jste začátečník, nezapomeňte se seznámit se základním průvodcem Pokémon Masters. Tak, všechno vám bude jednodušší.

Toto je 5 nejlepších triků k vítězství v Pokémon Masters

Útok, když můžete

Toto je podstatná součást hry, proč? Protože protivník na vás nebude čekat. Rychlost v Pokémon Masters rozhoduje o tom, kdo udeří jako první, ale buďte opatrní, protože i když je váš Pokémon rychlejší než soupeř, Pokud nezaútočíte, váš protivník bude předstírat, že se nic nestalo.

Proto byste měli vždy útočit. Nicméně, Pokémoni Mají jen jeden druh slabosti přichází vedle jeho názvu, takže buďte opatrní, abyste jej mohli využít. Před zahájením epizody můžete stále získat výhodu, protože hra vám řekne, které žánry jsou účinné.

Zachraňte drahokamy

Zachraňte drahokamy

Klenoty jsou podstatnou součástí hry, proč? Jednoduchý, protože u nich můžete nakupovat u společnosti compis. Nezapomeňte, že existují 3, 4 a 5 hvězdné komplexy, a to určí hodnotu a obtížnost jejich získání. Všimněte si, že ve všech Pokémon Masters je 66 her a dostanete pouze 19 zdarma.

Existují také 4 a 5 hvězdičkové kompilátory, které jsou velmi dobré, takže pokud je získáte, bude snazší vydělat.

Věnujte pozornost tahům compu

Věnujte pozornost tahům compu

A co pohyby Compis? I když se jedná o nejsilnější útoky ve hře, jsou to většinou zvýšit jejich újmu, pokud splní podmínku. Jaké by mohly být tyto podmínky?

 • Erika a Vileplume– Způsobí větší poškození, pokud je cíl paralyzován.
 • Lorelei a Lapras– Pokud cíl zamrzne, způsobí větší poškození.
 • Candela a Torkoal– Způsobí větší poškození, pokud je cíl spálen.
 • Agáta a Gengar: Způsobí větší poškození, pokud se cíl hodí.

Zde je jen několik příkladů podmínek Dávejte pozor na Pokémony, kteří tvoří váš tým využít to.

Vylepšujte si své Pokémony

Vylepšujte si své Pokémony

Zeptáte se sami sebe Mám upgradovat svůj Pokémon nebo ukládat předměty? Pravda je, že čím dále budete příběhem postupovat, tím těžší bude bojovat. V některých případech tedy budete muset vylepšit potenciál svého Pokémona:

 • Chcete-li zvýšit svou úroveň.
 • Zvyšování maximální úrovně.
 • Naučit se nový tah nebo dovednost.
 • Nebo zvyšte svůj potenciál (nebo hvězda).

To vám pomůže snáze porazit soupeře a pokračovat v příběhu hry. Doporučujeme vám to vyzkoušet zvýšit určité úrovně Pokémonů a ne všechnyprotože přijdete o zdroje, které je poněkud obtížné získat.

Jeden tým projde příběhovým režimem

I když jsou chvíle, kdy potřebujete umístit Pokémony do svého týmu s nějakou výhodou, obvykle pokud jste své přátele dobře vycvičili I když neutrálně způsobíte poškození, můžete porazit své nepřátele.

Dobrý tým vždy doporučil a dostanete zdarma, Nanci, Tilo a Gerania, proč? Velmi jednoduché:

 • Nanci (Multi X Special): Zvyšuje speciální útok na celý tým.
 • Nanci (Nanci za to!): 3 Zvyšuje lištu pohybu.
 • Lípa (speciální X): Zvyšuje Raichuův speciální útok.
 • Lípa (Alola Style!): Zvyšuje Raichuovu rychlost a únik.
 • Gerania (vysoký let!): Zvyšuje rychlost a obranu celého týmu.
 • Gerania (lektvar): Uzdravuje HP Pokémona.

Jak vidíte, je to perfektní kombinace pro Pokémony s dobrým speciálním útokem, jako je Raichu. Protože Nanci a Gerania zvýšit speciální útok, rychlost a obranu týmu. Tímto způsobem budete moci porazit kohokoli.

Jednalo se o prvních 5 čísel, která lze vyhrát v Pokémon Masters. Ujišťuji vás z Androidphoria Pokud je budete sledovat, ve hře snadno vyhrajete. Váš názor je pro nás důležitý, Co si myslíte o těchto číslech? Dejte nám vědět v komentářích.