Nejlepší triky pro Alcatel OneTouch Idol 3

Smartphony střední třídy jsou bitvou mezi výrobci, aby svým terminálům poskytli speciální funkce, díky nimž jsou jedinečné a atraktivní pro širokou veřejnost. Alcatel One Touch je jedním z terminálů, které dokážou vyniknout nad ostatními pomocí důmyslných a velmi praktických funkcí. Naučte se to nejlepší, co Idol 3 nabízí, a získejte z toho maximum pomocí nejlepších triků.

1. – Mluvte dozadu

Možná ji už používáte, nebo se to může zdát hloupé, ale tato funkce Idol 3 je jedinečná a také velmi praktická. Idol 3 má mikrofon a sluchátka na obou stranách terminálu. Když přijmete hovor a nemáte čas na připojení terminálu, nic se neděje, můžete mluvit klidně bez ohledu na to, co. Zařízení rozpozná pozici, kterou zaujímá, a následně vydává zvuk prostřednictvím příslušného reproduktoru, stejně tak snímá váš hlas pomocí mikrofonu nejblíže vašim ústům.

alcatel onetouch idol 3 15 w782

Náš partner Shu mluví pozpátku. / © ANDROIDPIT

2. – Odemkněte terminál očima

Za prvé, tato funkce není o skeneru, pouze rozpoznává tvar obličeje kolem očí. Chcete-li povolit tuto funkci, musíte přejít na: Nastavení> Zámek obrazovky> Zámek obrazovky> Eye-D. Jakmile zde bude, začne konfigurace, ve které systém shromáždí tvar kolem našich očí a vytvoří několik odkazů, které vás příště rozpozná. Budete také muset zadat vzor nebo PIN, pokud je tmavý nebo vás rozpoznává dlouho. Můžete také zvolit, zda chcete zobrazit oznámení, když je obrazovka vypnutá.

Nakonfigurujte Eye-D a vyberte, zda chcete oznámení nebo ne. / © ANDROIDPIT

3.- Sdílejte soubory přes WiFi síť

Idol 3 má vestavěnou aplikaci, která nám usnadní život, pokud jde o sdílení našich souborů, aniž bychom museli používat mobilní data a ztrácet kvalitu fotografií. S aplikací Wi-Fi Transfer můžeme vytvářet skupiny se všemi zařízeními v naší síti Wi-Fi pro pohodlný přenos souborů mezi terminály.

Vytvořte skupinu / © ANDROIDPIT

4. – Smart Suite

Díky aplikaci Alcatel One Touch Smart Suite můžete Idol 3 ovládat z počítače pomocí kabelu nebo bezdrátově. Stačí si stáhnout a nainstalovat počítačový software SmartSuite. Připojte Idol 3 pomocí kabelu USB, přijměte oprávnění a připojte se. Nyní můžete do svého zařízení instalovat aplikace a další funkce z počítače.

alcatel idol 3 podvádí 03

Ovládejte Idol 3 z počítače. / © ANDROIDPIT

5. – Otevřete dvojitým klepnutím

Enter pro konfiguraci rozšířeného přístupu k terminálu Nastavení> Gesta a povolte možnost „Poklepejte na obrazovku“. Teď, když jsme na domovské obrazovce a chceme zařízení uvést do režimu spánku, musíme poklepat na obrazovku dvakrát za sebou a probudit to samé.

6. – Otočením vypnete zvuk

Ve stejné možnosti „Gesta“ Nastavení> Gesta Nalezneme další dvě možnosti, jak ztišit alarmy a hovory jednoduchým stažením terminálu. Aby byly tyto funkce aktivní, musí být v této nabídce zaškrtnuty obě možnosti.

7. – Povolte nebo zakažte oznámení LED

S Idol 3 můžete deaktivovat oznamovací LED, abyste zabránili neustálému blikání, když usnete nebo se shromáždíte a potřebujete maximální soustředění. Chcete-li jej povolit nebo zakázat, jednoduše přejděte na: Nastavení> LED indikátor.

Alcatel Idol 3 Cheaty 04

Vypněte LED, pokud je to velmi nepříjemné. / © ANDROIDPIT

8. – Mixujte svou hudbu

Kromě toho, že máme sluchátka JBL, v Idol 3 najdeme skvělou aplikaci nazvanou Mix, vyvinutou ve spolupráci s JBL, kde můžete v metru míchat veškerou hudbu a vytvářet vlastní relace.

Cheaty Alcatel Idol 3 05

Klávesové zkratky klepnutím na ikonu na ploše. / © ANDROIDPIT

Cheaty Alcatel Idol 3 06

Režim DJ při otáčení zařízení. / © ANDROIDPIT

9. – Další informace zobrazíte přejetím doleva

Idol 3 běží na Androidu 5.0.2 Lollipop a má vlastní verzi Google Now Launcheru. Jedná se o verzi přizpůsobenou společností Alcatel OneTouch a při přejetí prstem doprava na domovské obrazovce jsou viditelné také informace o počasí, ale jsou zdobeny tapetami, zajímavými aplikacemi a novinkami dne.

Víš víc?