contador de visitas gratis Skip to content

Nejlepší triky pro Clash of Clans na iPad, iPad Mini a iPhone

Kompilace nejlepších cheatů pro hru Clash of Clans

Clash of Clans je jednou z nejpopulárnějších her, které v App Storu najdete. Tato hra je hodnocena 4,5 hvězdičkami z 5 s více než 33 000 hodnoceními. Jmenován Nejlepší hra z obchodu Apple App Store v roce 2012 Byla to aplikace, která nejvíce vydělala peníze v roce 2013.

Jedná se o strategickou hru, kde musíte své lidi vést k vítězství. Hra je podobná legendární hře Age of Empires. Budete muset budovat své vesnice, trénovat své jednotky a bojovat proti tisícům hráčů online. Střet klanů návyková kombinace strategického plánování a rychlého boje.

I když si hru můžete stáhnout zdarma, hra nabízí nákupy v aplikaci, jak si dokážete představit, ale je možné tuto funkci deaktivovat. Dnes vám některé chceme ukázat Cheaty pro vás, abyste z této úžasné hry dostali maximum. Pojďme se na ně podívat!

1. Braňte své město a jeho nejcennější místa

cheat-clash-of-klans-1

Útoky a dobývání jsou v Clash of Clans velmi důležité, ale obrana vašich lidí je ještě důležitější. Jak sama hra naznačuje, můžete si uložit radnici, zlaté rezervy, zbraně atd. Měli byste ji chránit co nejvíce. Začněte tedy budováním dobrých zdí a naplněním oblasti obranou.

2. Dobře promyšlené útoky

cheaty-střet-klany-2

Je velmi snadné se nechat unést a zběsile zaútočit na cíl, ale nedoporučuje se to. Dobře si zorganizujte armádu, prozkoumejte vesnici, na kterou zaútočíte, a zkontrolujte zbraně, které použijete, ty samé ne vždy fungují.

3. Využijte pohárové ligy

Dobrým způsobem, jak získat zlato a lektvary i získat útoky, je Trophy Leagues. Začněte a stoupejte v Bronzové lize.

4. Udržujte vojáky v táboře

cheaty-střet-klan-3

Ano, víme, že naše jednotky v táboře vás nebudou moci v případě útoku bránit, ale alespoň nebudou ovlivněny. Samozřejmě, pokud při útoku použijete stejné jednotky, nebudete je moci získat zpět, i když přežijí.

5. Použijte laboratoř

Velmi zajímavým způsobem, jak vylepšit naši armádu, je laboratoř. Můžete jej používat zdarma.

6. Rozmístěte své zbraně moudře

Jak víte v Clash of Clans, máme různé smíšené a vzdušné zbraně. Strategické umístění těchto zbraní je nesmírně důležité, protože ne všechny jsou v určitých situacích užitečné.

7. Vojáci v pevnosti

Vojáci, které v pevnosti držíte, přežijí nepřátelský útok, i když bitvu prohrajete, takže si útoky dobře naplánujte a nezískejte příliš mnoho vojáků.

8. Používejte pasti

Přestože pasti je třeba používat moudře, bude třeba je opravit po zaplacení některých zlatých mincí, ale mohou být velmi užitečné při obraně vašeho klanu. Neváhejte jej použít.

Znáte nějaké další triky pro Clash of Clans? Neváhejte se o to s námi podělit!

Pokud jste ještě nevyzkoušeli Clash of Clans můžete si jej stáhnout zdarma V App Store. Kompatibilní s iPhone, iPad a iPad Mini. Nemysli znovu! Určitě budete závislí na této skvělé hře.