Nejlepší závodní hry pro Android roku 2019

Závodní hry jsou jednou z nejoblíbenějších mobilních zařízení. A toto byl první druh dost dobrý na to, aby se vyplatilo hrát, překonávající nedostatek fyzických tlačítek na smartphonech. Proto jsme vytvořili seznam 5 nejlepších závodních her pro Android roku 2019. Připravte se tedy na závod v plné rychlosti.

Asphalt 9: Legends, skutečná rychlostní klasika

Asphalt 9: Legends je nejnovější závodní hra Gameloftu a nejnovější v populární sérii Asphalt. Má skvělou grafiku, solidní mechaniku a nekonečné množství obsahu na hraní. Obsahuje Více než 800 událostí, týdenních a měsíčních akcí a akcí PvP online. Nabízí také až 50 aut k odemčení, různé upgrady a další. Je zdarma ke stažení a je nepochybně jednou z nejlepších arkádových závodních her.

CSR Racing 2, velmi populární volba

CSR Racing 2 je závodní hra, která otestuje vaši vytrvalost a inteligenci. Zde budete kupovat auta, upgradovat a poté soutěžit. Počítejte s někým Režim kampaně se spoustou závodů a můžete také soutěžit s ostatními hráči online. Je tu spousta aut, které je třeba sbírat, a grafika je docela dobrá, což z ní dělá jednu z nejlepších závodních her současnosti. CSR Racing 2 je freemium hra, která to nezhoršuje, ale je třeba mít na paměti.

Jezděte plnou rychlostí s GT Racing 2

GT Racing 2 je další hra Gameloft, která je vynikající hrou, i když si nezískala tolik lásky a pozornosti jako série Asphalt. Tady je 71 automobilů od více než 30 výrobců, 13 závodních tratí a více než 1400 akcí kde se můžete zúčastnit. Najdete také týdenní výzvy, abyste se otestovali, a můžete také soutěžit online proti svým soupeřům. Už tedy nečekejte a stáhněte si ji zdarma z Obchodu Play.

GT Racing 2: The Real Car Experience

Nitro Nation Drag & Drift, nejnovější v seznamu

Nitro Nation Drag & Drift je nová závodní hra, která zvyšuje žebříčky her tohoto žánru. Přesto, že je zdarma s nákupy v aplikaci, přináší úder. Je tu dobrá částka auta k odemčení, online režimy pro více hráčů, neustálé aktualizace, vizuální přizpůsobení a dokonce vhodný pro automobily. Pokud máte rádi rychlost a náročné hry, měli byste to určitě vyzkoušet.

Nitro Nation Drag & Drift Racing

Pokud máte rádi realistické hry, Real Racing 3 je pro vás

Real Racing 3 patří mezi nejrealističtější závodní hry na našem seznamu, což této hře dodává určitou důvěryhodnost. Tato hra je nabitá kvalitním obsahem, včetně více než 100 aut od mnoha výrobců a různých herních režimů včetně multiplayeru v reálném čase. Dokonce Závodní tratě ve hře jsou digitální verzí skutečných tratí. Je to trochu stará hra, ale to vám nezabrání se do ní pustit.

A pokud stále chcete více adrenalinu, nemůžete přestat sledovat nejlepší motocyklové hry pro Android.