Nejnovější aktualizace Giphy se integruje s kamerou TrueDepth a vytváří vlastní nálepky a znovu přidává klávesnici

V posledních letech jsme viděli, že počet uživatelů zvyklých používat GIF k vyjádření svých emocí významně vzrostl, i když stále můžeme najít některé soubory. už unavenýprohlášení po celou dobu. WhatsApp je pravdou tradice pozdního příchodu, Byl poslední, kdo nabídl přístup do knihoven GIF sdílet prostřednictvím své platformy.

Giphy je jeden největší knihovny, které máme vyjádřit se jinak. Nejen na webu, ale také nám nabízí aplikaci pro iOS, aplikaci, která opět nabízí podporu pro klávesnici na nově aktualizovaných zařízeních spravovaných iOS 12.

Giphy klávesnice pro zařízení spravovaná iOS Umožňuje nám vyhledávat videa na platformě zahrnout takové soubory přímo do aplikace, ve které jsme, ale její hlavní použití je v aplikacích pro zasílání rychlých zpráv.

Další důležitou novinkou z nejnovější aktualizace Giphy je, že nám umožňuje integraci s kamerou TrueDepth pro iPhone. vytvářet vlastní samolepky s jakoukoli tváříbuď naši, nebo naši přátelé.

Naposledy tato platforma prošla mnoha titulky loni v květnu, kdy se uživatelé setkali s rasistickým obsahem a přinutili Instagram i Snapchat, aby odstranili podporu této služby prostřednictvím svých aplikací. Naštěstí díky integraci různých filtrů tento typ obsahu již na platformě není k dispozicistále můžeme potkat někoho jiného.

GIPHY: Vyhledávač GIF (odkaz na AppStore)

GIPHY: vyhledávač GIF

Giphy, Inc.

Volný, uvolnit