Nejnovější smartphony … a nejchladnější

I když to vypadá jako seznam nejsexi chytrých telefonů na trhu, není. Budeme hovořit o nejžhavějších a nejchladnějších smartphonech podle jejich provozních teplot.

V tomto zajímavém telefonním seznamu seřazeném podle teploty Oppo Najít X se ukázalo být nejžhavější. Živě Y81 bylo to nejchladnější.

Tvůrci populárního čínského srovnávacího webu Mistře Lu Zveřejnili hodnocení smartphonů na základě provozních teplot.

Hodnocení zohlednilo testované smartphony Mistře Lu 1. ledna – 31. března Byla zohledněna průměrná teplota zaznamenaná u podobných smartphonů (model musí mít alespoň 1000 testů, aby se v hodnocení objevil).

Nejnovější smartphony ... a nejchladnějšíNejžhavější… a nejchladnější smartphony

Ukázalo se, že telefon s nejvyšší špičkovou teplotou je Oppo Find X, který se poté může zahřát na 38,35 ° C Nokia X7 (2018), Smartisan Nut Pro 2 Special Edition, Sony Xperia XZ2, Xiaomi Black Shark Y Nokia 6. Je zvědavé, že jej uvidíme mezi první desítkou modelů Nokia (Nokia X7 2018, Nokia 7 Plus a Nokia 6).

Vedl hodnocení smartphonů s nejnižší průměrnou provozní teplotou Živý Y81Což je 26,69 ° C Oppo A5 (26,95 ° C), Žiju iqoo (28,07 ° C), Huawei Enjoy 9 Plus, Oppo R17.

Nejnovější smartphony ... a nejchladnějšíNejžhavější… a nejchladnější smartphony

Podobná hodnocení byla navíc sestavena na základě průměrných denních teplot (nad 24 hodin). Mezi nejžhavějšími telefony najdeme Redmi Note 6X Hatsune Miku Limited Edition fungující na 35,21 ° C. Oppo Find X zde skončil na druhém místě a Nokia 7 Plus na třetím místě. V tabulce smartphonů s nejnižší průměrnou denní provozní teplotou Živě Y81 obsadili první místo.

Zdroj: Mydrivers

Zdravím z hloubky bytů.