Nejoblíbenější fotografické vejce na Instagramu

Tak jednoduché vejce. Nejoblíbenější nová fotka ze všech Instagramů je jednoduché vejce a sbírat téměř nepřekonatelný počet lajků.

Některé z nich způsobují vejce Nejoblíbenější fotka módní sociální sítě, odpověděli jsme: A proč ne?

Na internetu, sociálních sítích a do dalšího oznámení se uživatelům mohou lajky, které chceme, líbit. To vejce, které nikomu neublížíAčkoli na Twitteru je nějaká diskuse.

Jak mohu zobrazit nejoblíbenější fotografie na Instagramu?

Nejznámější fotografií na Instagramu je vejce

Účet Instagram zodpovědný za tuto registraci je @ world_record_egg a při nahrávání fotografie vajíčka lidé žádají o nový záznam Fotografie Kylea Jennera, 18 milionů lajků.

Řekl a hotovo. 10 dní poté Oblíbená fotka Instagramu, jednoduchá fotka vajíčka.

Fotografie, která vypadá, jako by byla pořízena z banky obrázků zdarma Narušil všechny vzorce internetu A právě teď, když píšeme tyto řádky, už 29341 685 lajků.

Jak mohu vidět fotografie, které se ostatním uživatelům Instagramu líbí nejvíce?

Jak jsme řekli na začátku příspěvku, k tématu těžké porazit chutě, I když se všechna roztomilá koťata na internetu spojí, můžete na jedné fotografii získat tolik lajků.

Pouze na účtu, který vlastní fotografii dne Příběhy, kde vznikly memy Je to posledních pár dní, ale na jejím profilu nejsou žádné další obrázky.

Obrázek - Instagram se nejvíc líbil fotografickému vejci

Pravdou je, že nahrání této fotografie není konkrétním aktem nebo něčím náhodným, protože je předem koncipováno, protože bylo oznámeno v textu, bylo to jasné hned od začátku. Navíc jsou na fotografii související internetové znaky, které pomáhají propagovat fotografii a hodně pomáhají.

Nyní víte, jakou fotku máte více lajků ze všech Instagramůmůžete se klidně smát s vědomím, že je to jednoduché Vejce.

Jak udělat „Bestnine2018“ na Instagramu