Nejvíce návykové hry pro iPad a iPad Mini

Nejvíce návykové hry pro iPad a iPad Mini

Návykové hry … Tady to máme!

Zvyšování produktivity na pracovišti s Apple, iPad a iPad mini, což usnadňuje práci mnoha profesionálů a základní nástroj v každodenním životě mnoha pracovníků.

Ale ne všechno v životě je práce a uživatel se musí bavit se svým iPhone nebo iPad. V App Store najdeme širokou škálu her všeho druhu: strategie, deskové hry, arkádové hry, hlavolamy … Dnes vám na iPadizate ukážeme některé z nejvíce návykových her, které na tabletu Apple najdeme. Hry, které vás udrží celé hodiny v závislosti a klamou sami sebe slovy „“jeden a skončil jsem“.

Dirby klapka

Unikátní klon Flappy Bird zcela zdarma. Musíš to zkusit!

Candy Crush sága

Mechanika je jednoduchá: Sestavte tři nebo více bonbónů ve více než 100 úrovních. Snadný? Ne příliš málo. Věci se komplikují s podivnými tvary stolů, démonickou čokoládou a dalšími překážkami, kterým se musíte mistrovsky vyhnout. Trúfnete si na výzvu?

rozzlobení ptáci

Kdo nezná slavnou hru házení ptáků proti prasatům? Pokud mluvíme o návykových hrách, Angry Birds na tomto seznamu nesmí chybět. Zastřelte prasata prakem a různými druhy ptáků, z nichž každý má jiné vlastnosti. Získání všech tří hvězd v každé úrovni závisí na vašich dovednostech a cílech.

Tohle je válka!

Kvůli úspěchu této aplikace vydala Rovio více verzí jako Angry Birds Star Wars, Angry Birds Seasons nebo Angry Birds Space, které najdete v naší sekci věnované hrám Angry Birds.

GRU. MOJE OBLÍBENÉ VESNICE: Minion Rush

Gruovi věrní žlutí přisluhovači jsou připraveni na dosud největší výzvu! GRU. MOJE OBLÍBENÉ VESNICE: Minion Rush. Soutěžte s ostatními hráči ve veselých výzvách a zapůsobte na svého šéfa: (ex?) Supervillain Gru! Skákejte, létejte, vyhýbejte se překážkám, sbírejte banány, buďte zlí a porazte další baddies, abyste se stali Minionem roku!

Odřízněte lano

Máme roztomilé malé monstrum, které chce, abychom mu přinesli jeho oblíbenou pochoutku. K tomu máme několik řetězců, které musíme synchronizovat, aby náš hrdina dostal dlouho očekávaný bonbón. Při odemykání úrovní budeme mít různé prvky, které je třeba použít k dosažení našeho cíle. Uřízněte správné lano ve správný čas a zvítězíte, ale malý úkol uklouznutí a sladkostí nebude možný.

Malá křídla

Tato arkádová hra má jednoduchou mechaniku. Bojujte proti gravitaci klepáním na obrazovku a létejte s naší mateřskou ptáčkou. Buďte opatrní a zajistěte, aby se sjezd shodoval se svahem, aby získal rychlost. Po cestě nezapomeňte nasbírat co nejvíce předmětů. Zjistíte, že špatný pád a gravitace na vrcholu kopce o hru přijdou.

Streamování zdarma

Hlavním rysem návykové hry je, že musíte používat svou mysl. Účelem Flow Free nás žádá je spojit dvě odpovídající barevné tečky. Bez omezení by to bylo velmi snadné: čáry nelze překročit. Hra obsahuje 10 různých velikostí desek pro přizpůsobení obtížnosti každému vkusu. Existuje více než 900 úrovní a pokud stále chceme více, můžeme si koupit další úrovně.

Skládačka voda

Smíchat vyhledávání slov s Tetris? To je přesně Puzzlejuice. Odpadnou různé barevné bloky, aby se online shodovaly tři nebo více stejné barvy. Po zarovnání se objeví písmena, která byste měli použít k vytváření slov a vymazání obrazovky. Buďte opatrní, buďte rychlí a klidní.

A jako bonus…

Sága farmářských hrdinů!

Vaše oblíbená hra?

Tento seznam Pouze jedna tisícina návykových her v App Store. Chceme znát váš názor Co je to za hru, která vám nedovolí spát více nocí? Je to osoba, se kterou máte vztah lásky a nenávisti, který vás obtěžuje, ale nemůžete odložit stranou?