Nubia Red Magic 3 Özellikleri Sızdırıldı

Některé funkce hry Nubia Red Magic 3 byly filtrovány

Nubia Red Magic 3 Vlastnosti unikly

Společnost Nubia spolu s dalšími, jako jsou Razer, ASUS a Xiaomi, několik společnosti zaměřené na herní průmysl v mobilním světě. Jeho nejnovější verze, Nubia Red Magic Mars, byla vydána 28. listopadu s neuvěřitelnými funkcemi, což z ní činí jeden z nejvýkonnějších telefonů té doby.

Dnes a po několika měsících, kdy nic nevěděl, se manažer Nubie shodoval s dlouho očekávanou prezentací Black Shark 2 od Xiaomi. Ni Fei komentoval některé podrobnosti dalšího modelu, který má být vydán.

To je známo až dosud

Funkce Nubia Red Magic 3

Zakládající partner společnosti prostřednictvím oficiálního účtu Weibo Red Magic 3 bude mít chlazení kapalným vzduchem s turbo ventilátorem. Pokud je to řečeno, můžete myslet na cokoli, ale naznačil, že chladicí systém tohoto terminálu bude vypadat jako systém používaný na PC.

Dalším bodem, který zdůraznil, bylo zpracování. Podle toho to bude terminál s nejvýkonnější platformou pro mobilní zpracování v oboru. Někteří propouštějí tento mobilní telefon Procesor Snapdragon 855 a GPU Adreno 640 nese. Ale to není vše a moje také 12 GB LPDDR4X RAMJedná se o paměťový model, který společnost Samsung začala vyrábět velmi nedávno.

Velká baterie pro monster phone

Baterie Nubia Red Magic 3

Nakonec Fei také zmínil baterii, která bude součástí tohoto telefonu. Podle něj bude mnohem větší, než je tomu u předchozí generace, takže Bude to více než 5 000 mAh. Pravdou je, že by nebylo nerozumné myslet na baterii této velikosti, protože terminál s velkou zpracovatelskou kapacitou tento typ baterie potřebuje.