Někteří uživatelé iPad Pro 10,5 ″ po nejnovějších aktualizacích neočekávaně restartují počítač

iPad pro 2020

Mnoho uživatelů iPad Pro hlásí vážný problém způsobený nejnovější aktualizací společnosti Apple. Zdá se, že tablety cyklují bez zastavení.

K tomuto problému došlo po aktualizaci iPadOS 13.4.1 a iPadOS 13.5.

Mohlo by vás zajímat Apple potřebuje více iPadů a požádal LG, aby vytvořilo více obrazovek

Apple si je tohoto problému vědom a vydá aktualizaci, aby jej odstranil

Znepokojivý počet příspěvků na webu podpory Apple odhaluje, že 10,5palcový iPad Pro zažívá velmi vážnou chybu. Uživatelé hlásí problém způsobující jejich tablet restartujte krátce po zapnutíněkdy jen o několik sekund později.

Jeden uživatel ve skutečnosti 7. května uvedl, že jejich 10,5palcový iPad Pro se restartoval 30-45 sekund po přihlášení. „I když to není spuštěná aplikace.“ Podle jeho vlastních slov tento problém začal hned po instalaci aktualizace iPadOS 13.4.1.

Několik zpráv po instalaci aktualizace z iPadOS 13.3.1 na iPadOS 13.4.1 potvrzuje a potvrzuje problém s „průběžným restartováním“. Existují dokonce i někteří uživatelé, kteří tvrdí, že se problém týká i jejich 11palcového iPadu Pro.

Pokud je váš terminál tímto problémem zasažen, budete muset provést vynucený restart. Chcete-li to provést, spusťte proces stiskněte a uvolněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti, stiskněte a uvolněte tlačítko pro snížení hlasitosti a podržte tlačítko napájení po dobu 10 sekund.

Pravdou je, že pro Apple jde o opravdu alarmující problém. Představte si, že jako spotřebitel koupíte zařízení za přibližně 1 000 eur a nebudete jej moci používat měsíc. A jaký okamžik! Doufám, že Apple v této záležitosti přijme opatření a co nejdříve vydá aktualizaci, aby ji napravil.