contador de visitas gratis Skip to content

Nelze nainstalovat Super Mario Run? To je důvod

žádný super mario běh

Včera v noci byl Super Mario Run oficiálně vydán pro Android. Stahováno po celém světě se systémem Android 4.2 Jelly Bean nebo vyšším. Ne všichni, protože mnoho uživatelů tohoto operačního systému se dostalo do potíží, a to je Super Mario Run Nezobrazuje se v Obchodu Play a pokud jej zavolají z připojení, zobrazí se jim zpráva, že aplikace není kompatibilní s jejich zařízením.


Super Mario Run je nyní k dispozici na Google Play


Ačkoli je Super Mario Run hodně kritizován, je to také pravda: mnoho uživatelů chce hrát, přinejmenším první čtyři volné úrovně hry, ale prozatím zůstalo na prahu spousty uživatelů hrát nejnovější hru Nintendo a vše je ze stejného důvodu: Google SafetyNet.

Uživatelé, kteří si nemohli stáhnout Super Mario Run z Obchodu Play, sdílejí nějakou funkci, všichni mají ROOT přístup nebo si do zařízení nainstalovali vlastní ROM. Provedením této změny Google zjistil změny v zařízenízměny, které se jim nelíbí, protože uživatelé ROOT se mohou vyhnout platbám, změnit systém a mnoho dalšího v aplikacích.

super mario-run-root

Jakmile Google takové změny zjistí, vytvoří Google SafetyNet proti těmto uživatelům ochrannou síť, která jim zabrání v přístupu k určitým aplikacím obchodu. Tak, Pokud máte zájem o instalaci této hryJe jen na vás, zda se z těchto změn systému odhlásíte či nikoli, ale pokud Android v něčem vyniká, je to kvůli počtu vývojářů, které může ROOT komunita použít, tj. Nebyli bychom překvapeni, kdybychom viděli nějaký druh opravy Chcete-li opravit tuto „chybu“, musíte provést změny v systému.

Tím nechceme říci, že jakmile nainstalujete do svého terminálu ROM, nemůžete si stáhnout Super Mario Run jen proto, že Pokud je ROM oficiální značkou, nic se nestane. To se týká oficiálních ROM MIUI, které jsme vás naučili instalovat minulý týden, například těch verzí operačního systému. S instalací aplikací nebudete mít žádné problémy Jako Super Mario Run.


Výukové programy pro Xiaomi: nainstalujte oficiální MIUI ROM