Německo využívá největší síť LoRaWAN pro energetické služby…

KerlinkJe odborníkem na řešení zaměřená na internet věcí (IoT) a ZENNER IoT Solutions GmbHPomohl LoRaWAN, LoRaWAN systémovému integrátorovi a poskytovateli řešení v Německu, největší implementaci v zemi. Distribuce zahrnuje až 3 000 bran Kerlink Wirnet LoRaWAN.

Provozováno v síti Netze BWSpolečnost zabývající se distribucí elektřiny, plynu a vody ve Bádensku-Württembersku, třetím největším německém státě.

Jako poskytovatel řešení pro návrh, spuštění a provoz veřejných a soukromých sítí LoRaWAN IoT nabízí společnost Kerlink portfolio průmyslového síťového vybavení, nejlepší síťové jádro, provoz a aplikační a řídící software s přidanou hodnotou. . Společnost má více než 120 000 instalací v 69 zemích napříč všemi hlavními odvětvími IoT.

Dceřiná společnost společnosti ZENNER IoT Solutions ZENNER International GmbH & Co.. KG a část Skupina Minol-ZENNER. ZENNER International implementuje inovativní systémová řešení založená na technologiích IoT jako součást své strategie digitalizace, od vývoje projektu přes sběr a zpracování měřených dat až po aplikace pro koncové uživatele.

Se zaměřením na digitalizaci odvětví energetiky a zásobování vodou společnost nabízí široké a diverzifikované portfolio produktů, řešení a služeb po celém světě. Skupina Minol-ZENNER provozuje síť LoRaWAN v Německu. Infrastruktura v současné době zahrnuje více než 800 000 měřicích zařízení a senzorů a více než 6 000 bran IoT komunikujících v sítích LoRaWAN.

Manažer rozvoje podnikání ZENNER IoT Solutions Dr. „Tato velká aplikace v Bádensku-Württembersku ukazuje vynikající škálovatelnost, flexibilitu a robustnost sítí LoRaWAN a spolehlivost bran Kerlink LoRaWAN,“ říká Gerald Troppenz. „Flexibilní konfigurace společnosti Kerlink byly zjednodušeny díky tomu, že hardware na úrovni nosiče je kompatibilní s naší platformou ELEMENT-IoT, komplexním middlewarem pro správu zařízení, sítí, dat a uživatelů.“

„Toto partnerství se společností ZENNER IoT Solutions je významným rozšířením podnikání společnosti Kerlink v Německu a opět ukazuje nejlepší kvalitu našich produktů pro soukromé sítě IoT v průmyslovém měřítku,“ říká Etienne Ghidossi, hlavní vedoucí účtu společnosti Kerlink. „Společnost Kerlink využívá svých silných zkušeností v terénu se zařízeními používanými v náročných prostředích a nabízí brány na nosné určené pro lepší rádiový výkon, zejména v ultravysokých celulárních prostředích 3G / 4G, jako jsou městské oblasti.“