Nemůžete hrát Minecraft Earth na svém mobilu? Zjistit jak…

Pokud jste stáhli nová hra s rozšířenou realitou minecraft Pokud máte potíže s hraním a hraním s mobilním telefonem, tento článek vám velmi pomůže. Zde vám to ukážeme Jak vyřešit všechny tyto problémy Nalezeno v této hře pro Android.

Uzavírá se Minecraft Earth sama o sobě? Takže na to přijdete

Stojí za zmínku, že tento problém se velmi liší od toho, co způsobilo, že se Minecraft Earth nedostal přes obrazovku načítání, protože existují další důvody, které způsobují náhlé vypnutí hry. Pokud jste si stáhli hru a sama se vypneChcete-li opravit, musíte provést následující:

Minecraft Earth uzavírá jediné řešení

  • První věc, kterou byste měli udělat Zadejte nastavení svého smartphonu. Když se tam dostanete, budete muset Zadejte aplikace a oznámení.
  • Přihlásit se Svět Minecraftu.
  • Klikněte na tuto možnost Úložný prostor.
  • Nakonec klikněte na tlačítko, které říká Uvolněte úložný prostor.

To bude dělat Smažte všechna data uložená v Minecraft Earth z mobilního telefonu. Když znovu otevřete hru, budete se muset znovu přihlásit ke svému účtu, ano, váš dosavadní postup nebude smazán, protože všechna tato data jsou uložena na serverech videohry.

Minecraft Earth se nepřipojuje k serverům?

Ačkoli je tento problém u tohoto typu her s rozšířenou realitou velmi častý, existuje velmi jednoduché řešení, které nutí Minecraft Earth připojit se k herním serverům, přestože má Pokémon GO a Harry Potter Wizards Unite.

Ano Minecraft Earth se odpojínebo pokud se hra nemůže připojit k mobilním datům vaší telefonní služby, musíte provést následující:

  • v Nastavení vašeho mobilního telefonuMusíte kliknout na možnost, která říká Aplikace a oznámení.
  • Proto budete muset kliknout Svět Minecraftu.
  • Zadejte možnost, která říká Použití údajů.
  • Nakonec povolte možnosti Data na pozadí a Používání údajů bez omezení.

Stojí za to objasnit, že to způsobí, že hra během běhu spotřebovává více mobilních dat. Tímto způsobem samozřejmě můžete vyřešit problém způsobující, že se Minecraft Earth nemůže připojit k internetu.

Nelze nainstalovat Minecraft Earth? Stáhněte si jinou verzi

Pokud váš problém hru nezná, tak Nelze nainstalovat verzi dostupnou v Obchodu Play Android, protože řešení tohoto problému je mnohem jednodušší, než si myslíte.

Stejně jako u většiny her vydaných pro mobilní telefony Android je možné si je stáhnout i mimo obchod s aplikacemi Google. Samozřejmě, aby bylo možné je nainstalovat jinými způsoby, je nutné vědět, jak instalovat aplikace ve formátu APK.

Pokud nevíte, jak to udělat, vysvětlíme vám, jak krok za krokem nainstalovat soubory APK. Přejděte na tento odkaz a proveďte všechny kroky. Nainstalujte si Minecraft Earth do svého mobilního zařízení. Jakmile budete vědět, jak to udělat, měli byste si hru stáhnout z odkazu, který jsme vám nechali níže.

polož | Minecraft Earth APK

Pokud na svém telefonu stále nemůžete hrát Minecraft Earth, doporučujeme počkat, až vývojáři vydají aktualizaci, která tyto problémy vyřeší. Prozatím jsou tyto tipy, které jsme vám zde poskytli, pouze ty, které fungují. Pokud víte o jakémkoli jiném řešení, zanechte nám prosím zprávu, abychom jej mohli přidat do článku.