Nenechte si ujít žádné podrobnosti o Tour de France s její oficiální aplikací

V tuto chvíli je to bez červencového měsíce nemyslitelné. Tour de Francea několik let bylo těžké nemyslet na dokončení prohlídky legendárního gala turné s jeho oficiálním appletem. Rádi se na to každý rok podíváme a vydání pro rok 2017 by pro nás nebylo méně.

Maloobchodní

Hlavní použití aplikace skvělá túra na kole Musí závod vytrvale sledovat každý den s podrobnostmi, které z vysílání nemůžeme získat, ani když to potřebujeme. Kontrola profilu scény, získání popisu nebo přibližných programů dokonale doplňuje televizní vysílání, ať už je to Televisión Española nebo Eurosport, jsou často efektivnější v datech a pozdních fázích.

Styl aplikace v čísle 2017 se oproti minulému roku hodně změnil, bylo to provedeno z mého pohledu. o něco méně intuitivní ale ano, rychlejší. Navíc byla přidána možnost „Jak se tam dostat“ pro všechny, kteří se odváží vidět scénu a chtějí jít tam, kde prochází.

Další věc

Máme přístup do dalších sekcí v postranní nabídce relativní úrokChci zdůraznit čtyři z nich: panel oblíbených položek, kde můžeme sledovat běžce, kteří nás nejvíce zajímají; plně přizpůsobitelná oznámení o tom, co se stane v závodě; a nakonec přístup k sociálním sítím závodu, kde si můžeme přímo prohlédnout profily Tour de France na Twitteru, Instagramu a Facebooku.

Je zřejmé, že každý tým účastnící se premiérového turné a všichni jejich běžci se samostatnými žetony obecné klasifikace Ze stejného. To vše je přehledně a přehledně uspořádané, ale i když jsme zjistili, že některé části aplikace jsou špatně přeloženy, u oficiální aplikace závodu, jako je Tour de France, by tomu tak nemělo být.

Aplikace je úplně zdarma a bez reklam Stejně jako v minulých vydáních, s výjimkou sponzorství značky Škoda. Tour de France je na vrcholu, takže jej můžete bez obav dokončit ze svého iPhonu za nulové náklady.

Naše ocenění

redakční recenze

TDF 2019 od společnosti ŠKODA

Sportovní organizace Amaury ASO

Volný, uvolnit