Netflix: Mazání historie

Pravděpodobně to víš až příliš dobře Netflix Je to jedna z nejpoužívanějších platforem pro vizualizaci na světě dětské filmy, televizní seriály a pořady ve světě. Jste součástí komunity, která každodenně používá tuto platformu, aby si užívala a přistupovala k široké škále obsahu zcela bezpečným způsobem, ale především je rychlá a působivá kvalita.

Ale pokud máte zájem, pokud chcete Smazat historii Netflixu Ať už je důvod jakýkoli, možná je to proto, že jste svůj účet sdíleli doma, protože nechcete, aby někdo viděl to, co vidíte, nebo jednoduše proto, že chcete pro pohodlí skrýt všechny filmy nebo televizní pořady, které vidíte.

Jak skrýt nebo odstranit historii Netflixu

Dosažení tohoto cíle je ve skutečnosti jednou z nejjednodušších věcí, které můžeme udělat oficiální web očividně. Když se tam dostanete, budeme se muset přihlásit pomocí účtu, který chceme smazat, stačí stisknout X, které se objeví vedle názvu pořadu, filmu nebo obsahu pro děti, tímto způsobem se ujistíme, že ho máme. odstraněn z naší historie a seznamu zobrazení.

Pamatuj si to Pokud uplynulo 24 hodin, transakci nelze vrátit zpět. Stejně tak, pokud chcete v budoucnu pokračovat v sledování této televizní show nebo filmu, musíte ji jednoduše vyhledat a být připraveni ji znovu sledovat, ale samozřejmě, pokud se jedná o televizní show, nebudete moci vidět epizodu, do které se chystáte, a to si budete muset zapamatovat. V případě filmu přesně tam, kde jste jej nechali, zjevně není vůbec žádný problém, protože jde pouze o jediné video.

Na druhé straně, když uplynulo 24 hodin, pouze smazat z naší historie webového prohlížečeBude však smazán ze všech zařízení, ke kterým se přihlásíte pomocí tohoto účtu, protože film nebo televizní pořad je ve skutečnosti odstraněn ze samotného účtu, nikoli z prohlížeče, který používáte (Google Chrome uvedu příklad).

V každém případě, pokud máte k tomu nějaké dotazy nebo připomínky, uvítáme vás v komentářích, abychom se všichni mohli trochu více informovat o všech možnostech. Netflix musí nám nabídnout.