Neural Mix: Algoriddim dále představuje AI na djay Pro

Umělá inteligence se vyvíjí pomalu, ale efektivně. Společnost začíná brát tuto novou technologii a přizpůsobovat se jí. Většina možností, které máme v našich operačních systémech nebo na webových stránkách, které navštěvujeme, má část této technologie pod viditelnou částí. Algoriddim je tvůrcem jedné z nejdůležitějších aplikací pro míchání hudby v App Store: djay. S novou aktualizací představen Umělá inteligence v jejím rámci v rámci nové funkce zvané Neural MIX.

Nový Neural MIX od Djay Pro AI

Umělá inteligence byla již k dispozici v djay Pro AI. Jedním z jeho příkladů je známá funkce Automix AI. automatické míchání různých skladeb povoleno také automatizuje seznam skladeb a frontu. Algoriddim nadále pracuje tímto směrem, aby představil jednu z nejambicióznějších a nejvyhledávanějších funkcí ve světě míchání hudby: Spravujte rozdělení jedné skladby na části. Takže získáte zvuky, bicí, nástroje ze skladby se samostatnými stopami … Tímto způsobem je možné míchat skladby s přesnějšími ovládacími prvky.

Neural Mix ™ – revoluční technologie, kterou Algoriddim používá k rekonstrukci a míchání hudby nové generace založené na umělé inteligenci. Poprvé v historii budete moci izolovat vokály, bicí a instrumentaci písní v reálném čase!

O Neurální směs, nástroj, který uživateli umožňuje izolovat zvuk, bicí a instrumentaci. Kromě toho nám umožňuje míchat jednotlivé části a kombinovat instrumentaci, abychom zlepšili kombinaci obou částí. Zahrnuto také Kompletní integrace mezi komentovanou funkcí Automix AI a touto novou Neural Mix.

Tuto novou funkci je nutné použít Získejte předplatné Pro 4,99 EUR za měsíc. Kromě toho můžete použít Algoriddim pro nejlepší využití funkce. A12 Bionic chip device nebo vyšší: iPhone XS nebo vyšší, iPhone SE (2. generace), iPhone 7 nebo vyšší, iPod Touch (7. generace nebo vyšší), iPad Pro 11 palců, iPad Pro 12,9 palce (3. generace nebo vyšší), iPad Air (3. generace nebo vyšší) a iPad Mini (5. generace nebo vyšší).

djay – DJ App a AI Mixer

Algoriddim GmbH

Volný, uvolnit