Nintendo představuje dvě nové hry pro iPhone

Nintendo představuje dvě nové hry pro iPhone

Nintendo začal první hra pro iphoneMiitomo, bezplatná aplikace, která funguje jako sociální síť s animovanými avatary. Společnost také představila další novou hru, která brzy přijde na iOS a Android: Pokemon Go.

Miitomo

Ve skutečnosti Nintendo sdílelo nové podrobnosti a obrázky o Pokemon Go a nyní víme, že to bude zajímavé. hra s rozšířenou realitouHráči mohou vyrazit chytat své oblíbené pokémony a jít do „virtuálních“ středisek Pokémonů doplnit své PokeBalls.

Uživatelé iOS i Android čekali roky Příchod Nintenda do obchodů s mobilními aplikacemiJaponská společnost však plánovala vstoupit na trh po modelu freemium, který přinesl tolik úspěchů i dalším hrám, jako jsou Clash of Clans, Candy Crash, Agar.io nebo Dungeon Hunter.

Nintendo

Nintendo představuje své další dvě hry pro iPhone

Je nepravděpodobné, že by Nintendo právě teď zahájilo hry s nejoblíbenějšími postavami na video konzolách: Super Mario, Donkey Kong, Zelda … Dokážete si představit, jak skvělá by byla Mario Party pro iPhone a iPad? ?

Zatímco Nintendo přinese dvě nové verze stávajících franšíz, společnost představila, jaké budou další dvě hry pro smartphony iPhone a Android: Křížení zvířat a Znak ohně.

Křížení zvířatKřížení zvířat

Je zřejmé, že Animal Crossing není na stejné úrovni jako hry jako Super Mario, ale je to jedna z nejpopulárnějších videohier Nintendo. V říjnu 2016 budou představeny dvě nové hry Nintendoa případně kompatibilní s iPhone, iPad a iPod Touch.

Znak ohněZnak ohně

O nových titulcích je známo několik podrobností, vše, co víme, je, že Nintendo sdílelo ten speciální prostřednictvím Twitteru s tweetem, který jsme zveřejnili níže.

Animal Crossing je hra na simulaci života zvířat Místo, kde hráči ovládají místo plné humanoidních zvířat, zdobí domovy a pomáhají dokončit misi každé postavy. Na druhou stranu, Fire Emblem je tradičnější RPG Pro většinu „hráčů“ bude zajímavé sledovat, jak jej společnost přizpůsobuje své mobilní verzi.

Svět Super Mario

Většina uživatelů se obává, že by Nintendo mohlo zničit hry Nintendo DS, NX a Wii nákupy v aplikacích, plus mnoho z nich by mohlo být Super Mario World, Yoshi’s Island, Mario Party, The Legend of Zelda nebo Donkey Kong a možná Nintendo oznámilo 5 her pro rok 2016.