NOA f3 ve f5 özellikleri ve fiyatı

NOA F5 a F3: nejatraktivnější střední pásmo

Funkce a cena NOA f3 a f5

Kromě F10 Pro a F20 Pro, NOA, další velmi cool mobilní telefony, F3 a F5. Dva smartphony, které velmi dobře zapadají do střední třídy, mají vynikající vlastnosti, které určitě upoutají vaši pozornost.

Pokud vás tyto modely zajímají, jste na správném místě, protože zde vám ukážeme všechny podrobnosti o NOA F5 a F3.

zadní kamera noa f3

NOA F5 a F3: všechny specifikace

Dále vám ukážeme srovnávací tabulku, kde můžete vidět všechny informace. Funkce a specifikace NOA F5 a F3. Letos společnost NOA zapůsobila na dav svými novými smartphony řady F, protože by mohly být kvalitní a za velmi nízkou cenu.

funkce

NOA F5

NOA F3

Rozměry a hmotnost 155,4 x 71,8 x 8,1 mm. 163 gramů 154,75 x 74 x 8,45 mm. 160 gramů.
obrazovka 6,2 palce Vrub HD + IPS 6,1 palce Vrubový FHD + IPS
Procesor MediaTek Helio P22 MediaTek Helio A22
Úložiště dat 4 GB 3 GB
Úložný prostor 64 GB Rozšiřitelná až na 128 GB přes microSD 32 GB Rozšiřitelná až na 128 GB přes microSD
Zadní kamera 13 MP + 2 MP (Sony IMX214) 13 MP + 0,3 MP (Sony IMX214)
Přední kamera 8 MP 8 MP
baterie 4 000 mAh Rychlé nabíjení 3 500 mAh
OS Android 9.0 Pie Android 9.0 Pie

Jak vidíte, mají velmi dobré vlastnosti, které jsou pozoruhodné. Mají působivé funkce střední třídy, jako je procesor, fotoaparáty a baterie. Dělá je trochu Mobilní telefony, které jsou ideální pro každodenní použití.

Design těchto telefonů je navíc velmi atraktivní a moderní. Oba mají zářez a mají úžasný displej. V následujících informacích si o nich povíme trochu víc.

F5 má kvalitní fotoaparát

Fotoaparát NOA f5

F5 má duální fotoaparáty 13 MP + 2 MP Uprostřed těsně nad LED bleskem a čtečkou otisků prstů. Toto množství megapixelů stačí k pořízení kvalitních fotografií, které jsou ideální pro nahrávání na sociální sítě.

Přední kamera je naproti tomu přímo nad zářezem podobným kapce vody. Tento fotoaparát nabízí 8 MP, takže pokud chcete udělat si selfies kvalitou nebudou žádné problémy.

F3 nabízí téměř stejnou kvalitu fotografií jako F5

Fotoaparát NOA F3

Tento telefon má téměř stejnou kvalitu jako F5, realita je velmi podobná. V tomto případě má F3 duální fotoaparát 13 MP + 0,3 MPproto mohou vaše fotografie vypadat stejně dobře jako F5, ale s malou změnou kvality. Je třeba poznamenat, že tentokrát se design zadní kamery změnil, protože zde je kamera na levé straně mobilního telefonu.

Přední kamera Přesně stejné jako F5Takže vám není co závidět.

Vrubové moderní vzory

NOA F5

Pravdou je, že NOA mají ve svém designu hodně stylu. Dobrý F5 má na přední straně zářez Kapka vody s měkkými okraji kolem přední kamery. Má také malé rámečky, díky nimž obrazovka vypadá skvěle.

Na zadní straně vidíte funkci, díky níž se velmi liší od svého bratra F3, a to je kamera. Fotoaparát, LED blesk a čtečka otisků prstů F5 jsou vycentrovány.

NOA f3

JE F3 má také ohromující displej malý okraj a kapka vody se zářezem. Ale zde zářez nemá hladké hrany, místo toho sleduje siluetu přední kamery, dokud se nedotkne rámečku, takže vypadá více zaoblený.

Na zadní straně vidíte, jak se dramaticky změnil design. Zde je kamera nalevo a čtečka otisků prstů je vycentrována.

Mají vysoce výkonné baterie

baterie noa f5

Jednou z nejpozoruhodnějších vlastností těchto mobilních telefonů je to, že mají velkou energii. Na jedné straně F5 s 4000 mAhTo je působivé, protože s tímto výkonem se nebudete muset starat o nabíjení zařízení.

Na druhou stranu je tu F3 s dobrou kvalitou baterie, i když o něco méně, 3 500 mAh. Stejně tak je to stále dobrá volba, protože při jeho používání můžete trávit hodiny a hodiny.

F3 a F5 vynikající střední třída

síla noa f5

Oba mají dobré vlastnosti středního rozsahu. F5 má procesor MediaTek Helio P22S F3 MediaTek Helio A22. Oba jsou dobré procesory, ačkoli P22 funguje o něco lépe než A22. Podobně lze na těchto smartphonech spustit mnoho aplikací a jsou kompatibilní s PUBG Mobile.

Ceny NOA F5 a F3

Pokud máte rádi tyto mobilní telefony, budete rádi, že je můžete získat za velmi nízkou cenu. NOA F3 můžete získat pouze za 119 € a F5 za 199 €.

Který se vám líbil nejvíce?