Nokia 1 Plus, základní řada s Android Go za méně než 100 eur

Pokračovat v ekonomické činnosti Nokia letos zatím jeden z těch, které už známe Nokia 3.2 a Nokia 4.2Tentokrát máme jednodušší, a proto levnější terminál. O Nokia 1 Plus… Budeme znát podrobnosti, ideální pro ty, kteří hledají mobilní přihlášení pro většinu každodenních činností.

Vlastnosti Nokia 1 Plus

Vidět Vlastnosti Nokia 1 Plus:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Nokia 1 Plus Má základní technické vlastnosti, ale je dostačující pro jasný a ostrý obraz. Typ panelu IPS LCD s rozlišením FWVGA + 960 x 480 pixelů a hustota 197 pixelů PPI. Tato obrazovka je moderní Poměr stran 18: 9 a jeho úhlopříčka je kompaktní, 5,45 palce abyste z jeho řešení dostali maximum. Vhodná hodnota je poměr obrazovky k tělu 75%. V designu je mobilní telefon dodáván v černé, červené a modré barvě s elegantním profilem 8,55 mm. Jeho struktura je pro značku jedinečná, robustní a dobře sestavená. Zjistili jsme však, že je snadno použitelný, mobilní, monoblokový a vyrobený z polykarbonátu s vkusnými povrchovými úpravami. Podle NokiaPouzdro je odolné a vydrží extrémně silné škrábance a hrboly.

Paměť, procesor a operační systém

Pokud jde o procesor, telefon je čtyřjádrový MediaTek MT6739WW 1,5 GHz běží pod softwarem Android 9.0 Pie ve vaší verzi Go Edition. Jak víme, tato verze je velkou výhodou, protože co nejvíce optimalizuje paměť. 1 GB RAM (Typ LPDDR3), S 8 GB ROM (typ eMMC).

Buben

Baterie Nokia 1 Plus Má spravedlivou kapacitu 2 500 mAh, s přihlédnutím k jeho zbývajícím darům.

Fotoaparáty

Na fotografii dokáže mobilní telefon vyniknout, pokud vezmeme v úvahu jeho cenu. hlavní fotoaparát má 8 MP snímač a má LED blesk, funkce automatického zaostřování, HDR a schopnost videa 720p při 30 fps. Integruje také technologie redukce šumu a přizpůsobení barev. A selfie kamera je 5 MPS videem 720p při 30 fps.

Spojení

JE Nokia 1 Plus Má úroveň připojení 4G VoLTE Cat 4, GPS, navigaci AGPS a GLONASS, Bluetooth 4.2 a dual n wifi. V připojení máme port MicroUSB 2.0, slot Dual Dual SIM a 3,5 mm konektor. K dispozici jsou FM rádio a senzory přiblížení, světlo a gyroskop. Sluchátka jsou trochu plusovým doplňkem.

Nokia 1 Plus přichází s Android Go v nové verzi PieNokia 1 Plus přichází s Android Go v nové verzi Pie

Cena Nokia 1 Plus

Příbuzný Cena Nokia 1 PlusMobilní telefon bude k dispozici za přibližně 95 eur, což je hodnota, která ho řadí pod hranici 100 eur, což je samo o sobě velmi atraktivní.

Výsledky a názory na Nokia 1 Plus

JE Nokia 1 Plus Je to velmi jednoduchý mobilní telefon, ale pokrývá všechny nezbytné prvky pro každodenní činnosti. Verze Go optimalizuje RAM, ale v úložišti je pro mobilní zařízení 2019 docela skromná. Celkově věříme, že zařízení je dobré a již má velmi atraktivní cenu, která může dále klesat.

Oficiální stránka Nokia ve Španělsku