Nokia 2.2 s ROM až 32 MB a 3000 mAh za méně než 100 eur

Nokia 2.2 s ROM až 32 MB a 3000 mAh za méně než 100 eur

Nokia tentokrát věnovaný nejekonomičtějšímu rozsahu, aby nám přinesl praktický a velmi cenově dostupný terminál. Mobile, mnoho z jeho funkcí je vynikající Nokia 3.2 (S baterií SD 439 a 4000 mAh), i když přizpůsobuje svůj hardware za lepší cenu. Uvidíme…

Vlastnosti Nokia 2.2

Poznejme je všechny Funkce Nokia 2.2:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Nokia 2.2 tady je Rozlišení HD + 1520 x 720p, jedna Hustota pixelů 295 PPI a 400 jasu. Velikosti obrazovek jsou diskrétnější. Úhlopříčka 5,71 palce a formát 19: 9. Na obrazovce technologie „vždy zapnutá“oznámení, hovory, čas, datum, baterie atd., když je zařízení uzamčeno. Udržuje aktivní zobrazení základních informací, jako je. Vynikající…

V designu Nokia nám přináší elegantní a atraktivní terminál s tenkými hranami a zaoblenými rohy. Integruje skrytý horní zářez na obrazovce. Profil má tloušťku 9,3 mm a pokud jde o prezentační barvu, lze pouzdro (vyrobené z polykarbonátu) vyměnit za jiné v různých barvách díky konceptu XCover, který dříve používala společnost Nokia.

Paměť, procesor a operační systém

Terminál, základní čtyřjádrová čipová sada MediaTek, Helio A22. Tento motor se skládá ze čtyř jader s frekvencí 2 GHz, což není vůbec špatné. A je doprovázena grafickou kartou PowerVR GE8320. Citace Paměť Nokia 2.2máme dvě verze, jednu 2 GB RAM s 16 GB ROM a další pohodlnější a luxusnější pro základní mobilní telefon: 3 GB RAM s 32 GB ROM. V každém případě je slot microSD schopen rozšířit paměť až na 400 GB. A pokud jde o operační systém, tato verze Android One z nového 9.0 Pievelká výhoda. Android také poskytne 2letou aktualizaci pro mobilní telefon a 3leté měsíční opravy bezpečnostních aktualizací.

Nokia 2.2, praktický mobilní telefon s 5,71 palcovým HD + displejem a Helio A22 jako motoremNokia 2.2, praktický mobilní telefon s 5,71 palcovým HD + displejem a Helio A22 jako motorem

Fotoaparáty

A když mluvíme o kamerách, je tu jedna 13 MP jediný senzor vzadu a clona objektivu f2.2. Tento fotoaparát má HDR, PDAF, panoramatický režim a další funkce pro úpravu obrázků a optimalizaci osvětlení. Nahrávání videa dosahuje 1080p při 30 fps a pro videa je časosběrné. přední kamera se skládá z 5 MP snímače a clona f2.2 je dostatečná pro dobré selfie.

Spojení

Mobilní připojení dosahuje úrovně 4G LTE Cat 4 a obsahuje základní prvky moderního mobilního telefonu. Samozřejmě to nejsou nejnovější (a není to váš účel, jako je Bluetooth 4.2, 2,4 GHz jednoduchá pásmová wifi a GPS navigace, AGPS, GLONASS a BDS. FM rádio, slot pro Dual SIM, 3,5 mm audio jack a připojení microUSB 2.0 s OTG K odemknutí telefonu je jako obvykle k dispozici odemykání obličejem, ale bohužel nemá snímač otisků prstů. Google Assistant a další senzory zahrnují akcelerometr, okolní světlo a blízkost.

Buben

Baterie Nokia 2.2 Díky vnitřní konfiguraci terminálu má kapacitu 3000 mAh, což poskytuje pohodlnou samostatnost. Neexistuje však žádné rychlé načítání. Jelikož je baterie napájena z 5W zdroje, nabíjení z 0% na 100% může trvat více než dvě hodiny.

Nokia 2.2 přichází s až 32 MB úložného prostoru a kapacitou 3000 mAhNokia 2.2 přichází s až 32 MB úložného prostoru a kapacitou 3000 mAh

Nokia 2.2 Cena

JE Cena Nokia 2.2 99 EUR za vysoce podpůrnou a méně paměťovou verzi, což znamená vynikající poměr ceny a funkce.

Výsledky a postřehy pro Nokia 2.2

Nový Nokia 2.2 Jedná se o základní mobilní telefon s vynikající cenou, praktickými a pohodlnými funkcemi. Použití Android One Stejně jako operační systém, jasná obrazovka a až 32 GB interního úložiště. Pokud jde o slabosti, můžeme hovořit o nedostatku rychlého nabíjení a snímače otisků prstů. Celkově má ​​vynikající výkon na úrovni mobilních zařízení a je skvělou příležitostí být velmi populární, protože nabízí vynikající poměr ceny a výkonu.

Oficiální stránka Nokia ve Španělsku