contador de visitas gratis Skip to content

Nokia 3.1 A a 3.1 C, větší obrazovka a procesor Qualcomm místo MediaTek

Vypadá to, že v USA uvidíme upravenou verzi chytrých telefonů Nokia 3.1 A a den Nokia 3.1 C. Tyto nové verze budou mít místo MediaTeku větší obrazovku a procesor Qualcomm.

Z fotografického hlediska poznamenejte, že tyto terminály, které spadají do rozsahu základních, mají kamery s rozlišením 5 a 8 megapixelů.

Postupujte tedy podle pokynů specifikací. Nokia 2.2 Další model s nízkým rozpočtem od společnosti HMD Global. Až dosud jsou inovace určeny pouze pro americký trh a písmeno v označení označuje konkrétního místního operátora: A – AT&T, C – Cricket Wireless. Ale v zásadě se modely liší pouze barvou.

Nokia 3.1 A

Technických inovací není mnoho. Oba terminály se mírně liší Nokia 3.1. Například pokud je dodáván s běžným 5,2palcovým displejem Nokia 3.1 a MediaTek MT6750 SoC, používá aktualizovaná verze 5,45palcovou obrazovku (rozlišení je stále HD) a Qualcomm Snapdragon 429 SoC. Velikost RAM je 2 GB. Paměť – 32 GB. Na předním panelu nových variant Nokia 3.1 je na zadním panelu umístěn 5megapixelový fotoaparát s 8megapixelovým fotoaparátem. Kapacita baterie je 2990 mAh a operační systém je Android 9.0 Pie.

Nokia 3.1 C

Tyto modely nemají skener otisků prstů, ale co když je na portu USB-C. Prodej nových produktů začne příští týden, ale připomínáme, že se jedná pouze o Spojené státy. Vzhledem k tomu, jak se trh pohybuje, je však velmi pravděpodobné, že v průběhu času uvidíme tento terminál na jiných trzích vystupovat pod různými názvy.

Zdroj: 91 mobilních telefonů