Nokia 7.1 přichází pro střední třídu s SD 636, technologií HDR a duálními fotoaparáty. Poznejte svou cenu

Tento měsíc přináší pro milovníky Nokie překvapení a my budeme domovem těch již slavných. Nokia 7.1 Y Nokia 7.1 Plus (Viz související modely). Ve skutečnosti se dostávají do evropských zemí, včetně Španělska, a existují silné možnosti, jak tyto mobilní telefony dorazit do Kanady a Spojených států. Tentokrát vám řekneme vše o standardním modelu. Nokia 7.1:

    Nokia 7.1.  VlastnostiNokia 7.1. Vlastnosti

Funkce Nokia 7.1

Tyto Funkce Nokia 7.1:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Nokia 7.1 Má velmi dobré technické vlastnosti. Panel typu IPS LCD a rozlišení 2244 × 1080p. Tento typ obrazovky PureDisplay A společně Technologie HDR, je-dir HDR10 kompatibilní. Přineste si komodu Úhlopříčka 5,84 palcenení přehnaná ani vůbec kompaktní. Doprovázejte ho Poměr stran 19: 9 moderní a zvládnutelné. Zázrak pro Nokia zářez nebo první třída Je ve stylu iPhonu a společnost se tomu vyhýbala, kromě některých modelů X. Pokud jde o dveře, obě strany terminálu jsou pokryty sklem Gorilla Glass 3 a s dobře viditelným hliníkovým kovovým rámem. Tloušťka terminálu je 9,14 mm.

Paměť, procesor a operační systém

Mobil je poháněn osmijádrovým procesorem Qualcomm. Snapdragon 636 Na 1,8 GHz. Paměť Nokia 7.1 budou dvě verze 3 GB RAM s 32 GB ROM, a 4 GB RAM s 64 GB ROM. Karty microSD samozřejmě dokážou svou práci rozšířit již tak pohodlnou paměť až na 400 GB. Zařízení je univerzální Android Onea to je velmi pozitivní bod.

Buben

baterie Nokia 7.1 tady je Kapacita 3 060 mAha má technologii rychlého nabíjení.

Fotoaparáty

Fotosystém nezklame. Hlavní fotoaparát Nokia 7.1 binární Senzory 12 MP a 5 MP od společnosti Carl Zeiss (s clonami objektivu f1,8 a f2,4) hovoří o své kvalitě samo o sobě. Může chytit 4K videaa funkce HDR. přední kamera má 8 MP snímač (f2.0) je ideální pro dobré selfie.

Spojení

Máme připojení 4G Dvoupásmová wifi AC, aktualizovaná verze Bluetooth 5.0 a navigace GPS, AGPS a GLONASS. Existuje spojení NFCa je to logická myšlenka o evropském trhu. Máme moderní přístav USB typu C. Nezapomínáme ani na 3,5mm audio jack.

    Nokia 7.1.  CenaNokia 7.1. Cena

Cena Nokia 7.1

JE Cena Nokia 7.1 Oficiálně to bude 299 eur, ale dříve se mělo říci, že u nejvýkonnější verze jde až na 399 eur.

Výsledky a názory na Nokia 7.1

Nokia 7.1 Jedná se o terminál s prvotřídními funkcemi střední třídy, velmi dobrou úrovní vybavení a designem, který vyčnívá z klasiky značky. Pokud vezmeme v úvahu rostoucí asijské značky, cena je podle našeho názoru správná, i když je terminál v poměrně konkurenčním rozsahu. Nemyslíme si, že to je problém pro Nokia, opravdovou komunitu fanoušků …

Oficiální stránka společnosti Nokia ve Španělsku.