Nokia 9 PureView je již ve Španělsku a toto je jeho cena

Ačkoli to bylo zveřejněno před několika měsíci, Nokia 9 PureView Debutoval ve Španělsku 1. dubna. Nyní můžete získat tuto vynikající vlajkovou loď slavné značky. pět fotoaparátů na zadní straně mobilního telefonu (nebo pětisenzorový fotoaparát), po dokonalém trojitém fotoaparátu Nokia X71. Už to víme podrobně vlastnosti 9 PureViewale přezkoumáme ty nejdůležitější.

Vlastnosti Nokia 9 PureView

Tyto Funkce Nokia 9 PureView:

Obrazovka a rozložení

Displej Nokia 9 PureView To Typ AMOLED, Spolu Quad HD rozlišení 2880 × 1440 pixelů a působivé Hustota pixelů 538 PPI. Rozměry, úhlopříčka 5,99 palce a Poměr stran 18: 9. Design neobsahuje zářezy, ale zesílené rámečky jsou povoleny na obou koncích. Terminál je na obou stranách ze skla, na koncích zakřivený, kde je v prémiovém designu odděluje kovová hrana. Sklo je chráněno technologií Corning Gorilla Glass a také ochrana IP67 proti vodě a prachu. Profil má tloušťku pouze 8,00 mm, takže se vidíme s tenkým mobilním telefonem podle pokynů pro moderní design a je dodáván v jediné prezentační barvě zvané „půlnoční modrá“.

Paměť, procesor a operační systém

Nokia Octa-core, high-tech procesor společnosti Qualcomm Snapdragon 845 Ačkoli SoC již není nejaktuálnější. Jeho výkon je samozřejmě stále špičkový, zvláště v kombinaci s jeho pamětí 6 GB RAM a 128 GB ROM vlastněná tímto terminálem. Slot Micro SD není součástí dodávky, takže to bude dokonalá paměť. Pokud jde o operační systém, je kombinován s moderním. Android 9.0 Pieručně Android One.

Buben

Baterie Nokia 9 PureView Je neodnímatelného typu a má Kapacita 3320 mAh, můžeme to pečlivě zvážit, ale v praxi je to zjevně výhodné. Technika rychlé nabíjení Quick Charge 3.0Má schopnost bezdrátového nabíjení prostřednictvím portu USB typu C a také.

Pět fotoaparátů Carl ZEISS, 3D ToF senzor

A v kamerovém systému Nokia tentokrát vypadá víc. Hlavní fotoaparát Nokia 9 PureView Má pět senzorů, tři černobílé a dva barevné.

pět senzorů je 12 MP z Optika Carl ZEISS clona objektivu f1,8, 3D ToF kamera počítaje v to. Společně se tyto senzory podílejí na pořizování snímků a výsledkem je skutečná kvalita. Pokud jde o funkce, máme HDR, autofokus PDAF a manuální úpravy pro zkušenější. Osvětlení pěti senzorů je skutečně vynikající. Fotoaparát navíc umožňuje fotografie a úpravy fotografií ve stupních šedi. A můžete nahrávat videa pomocí 4K při 30 fps.

Na druhou stranu, přední kamera pro selfie je 20MP (clona f1.82), takže zde máme také vysoce kvalitní fotografie.

Nokia 9 PureView přichází s pěti fotoaparáty na zadní straně mobilního telefonu a v ToF 3DNokia 9 PureView přichází s pěti fotoaparáty na zadní straně mobilního telefonu a v ToF 3D

Spojení

Máme konektivitu 4G LTE Cat 16, dvoupásmové ac wifi, GPS navigaci, Bluetooth 5.0, NFC, USB Type-C port, ale nemáme 3,5mm audio konektor (přinést adaptér). Má sloty pro dvě SIM karty a funkce odemykání obličeje a snímač otisků prstů jsou přítomny, i když kvalita snímače otisků prstů je kritizována. Integrovány jsou také další senzory, jako je kompas, magnetometr, blízkost, akcelerometr, okolní světlo, gyroskop a barometr.

Cena Nokia 9 PureView ve Španělsku

JE Cena Nokia 9 PureView ve Španělsku 599 eur na Amazonu. K dispozici je také speciální verze, která přináší 12 V adaptér do vozidla za 636 eur.

Výsledky Nokia 9 PureView

Nokia 9 PureView Nová vlajková loď známé značky, která nám přináší inovaci pěti fotoaparátů. Ale všechny funkce jsou špičkové, takže cena je opravdu konkurenceschopná mezi špičkovými mobilními telefony. A nejlepší na tom je, že to tu už máme.

Oficiální stránka Nokia ve Španělsku