Nokia 9 PureView, nový telefon s pěti fotoaparáty!

Nokia 9 Pureview

Ano, Nokia nedávno Světový mobilní kongres 2019 s novým mobilním telefonem s 5 fotoaparáty skvělé, že? Smartphone navržený výhradně pro fotografické nadšence a zároveň nabízející špičkové funkce.

Chcete se dozvědět více o Nokii 9 Pure View? Dále vám ukážeme všechny podrobnosti tohoto terminálu.

Funkce Nokia 9 PureView

fotoaparát nokia 9 pureview 5

Nokia nechce zůstat pozadu a rozhodla se grilovat všechno maso. 5 zadních fotoaparátů pro profesionální fotografie. Značka musí čelit konkurenci, Bude to stačit, aby se na to nezapomnělo?

Další z nejpozoruhodnějších věcí na tomto mobilním telefonu je obrovská sílaMá špičkové funkce a také čtečku otisků prstů na obrazovce.

vlastnosti

Nokia 9 PureView

Rozměry a hmotnost 155 x 75 x 8 milimetrů. 172 gramů.
obrazovka 5,99 palce POLED 2K QHD
Procesor Qualcomm Snapdragon 845 S grafem Adreno 630.
Úložiště dat 6 GB
Úložný prostor 128 GB
Zadní kamera 12 MP RGB f / 1,8 + 12 MP RGB f / 1,8 + 12 MP BN f / 1,8 + 12 MP BN f / 1,8 + 12 MP BN f / 1,8 5 kamer
Přední kamera 20 MP
Konektivita a doplňky Dual SIM 4G, WiFi 5, Bluetooth 5.0, GPS, NFC, ANT + a USB typu C.
baterie Rychlé nabíjení 3320 mAh
OS Android 9.0 Pie

Moderní design bez zářezů

nokia 9 pureview atraktivní design

Nokia nyní přináší moderní design a není divu, nedali zářez v tomto novém terminálu. Nikdy nebyli úzce spjati s touto konkrétní funkcí, Nokia 6X je jedním z mála vrubových telefonů značky.

Přesto je moderní a atraktivní design 2K kvalitaa 6 palců. Kovový materiál na zadní straně a 5 kamer s příslušným blikáním LED.

5 výkonných kamer

výkonné fotoaparáty nokia 9 pureview

Jednoduše řečeno, je úžasné, kolik toho Nokia 9 PureView dokáže se svými fotoaparáty. Jedná se o funkci, která funguje zcela ve spojení s funkcemi zařízení. Tak děkuji ISP, DSP, GPU a CPU Snapdragon 845Telefon může ovládat všech 5 kamer. 60 MP (se složitými algoritmy).

fotografie nokia 9 PureView

toto by mělo být poznamenáno hloubkové funkce, selektivní ostření, rozmazání, sytost a další, díky nimž budou fotografie naprosto profesionální.

Přední fotoaparát pro pořizování nejlepších selfie

Na druhou stranu je přední kamera také úžasná. 20 MP Stačí pořídit vysoce kvalitní fotografii.

Nokia 9 PureView je rok pozadu

Nokia 9 Pureview Power

Nyní je čas mluvit o jeho velké moci. S telefonem Nokia 9 PureView teď nebudou žádné problémy. spustit libovolný typ aplikace, Představte si, co by to mohlo dělat s jinými funkcemi, kdyby běželo současně 5 kamer, je to působivé.

Díky Snapdragon 845 můžete provozovat hry, které vyžadují hodně energie. Fortnite Mobile nebo PUBG Mobile ve vysoké grafice. Navíc má dostatek paměti RAM a interní úložiště pro použití velkého počtu aplikací. Chybí nám ale Snapdragon 855.

Cena Nokia 9 PureView

Zatím pouze Nokia 9 PureView Cena nižší než 600 €. A na vybraných trzích bude v příštích týdnech k dispozici jako „limitovaná edice“.

Líbí se vám Nokia 9 PureView? Můžete si také prohlédnout nový skládací Huawei představený na MWC 2019.