Hra

Nokia C1 inspirovaná skutečným tabletem Nokia N1

Nokia C1 inspirovaná skutečným tabletem Nokia N1Nokia C1 inspirovaná skutečným tabletem Nokia N1

Historie společností Microsoft a Nokia je již známa všem a mobilní divizi společnosti Nokia nakonec získala společnost Microsoft a společnost Lumia v jejím čele převzal gigant Redmon. V dohodě o prodeji divize se obě společnosti dohodly, že Nokia na dlouhou dobu do světa smartphonů nevstoupí. Jediným krokem, který Nokia v tomto ohledu učinila, bylo zavedení tabletu Android Nokia N1, který nebyl ovlivněn dohodou mezi Microsoftem a finskou společností. Ale nechtěli byste vědět, jak vypadá skutečný smartphone Nokia? Dnes vám přinášíme Nokia C1Je to koncept inspirovaný designem Nokia N1 a může se dostat na trh dříve než později, když vyprší smlouvy obou společností.

Nokia C1 bude vyráběna v celokovovém těle Unibody bez nejvyšší úrovně na trhu. Nokia C1 Jedná se o pokročilou technologii smartphonů se systémem Android, protože ano, přijde s operačním systémem Android 5.0 Lollipop. Mezi další přednosti Nokie C1 patří 5palcová obrazovka a rozlišení Full HD. I když máme Android 5.0 Lollipop, přidalo by to Nokia Z Launcher, je to normální věc a nyní si ji můžeme užít na jakémkoli Androidu.

Něco překvapivého Nokia C1 V sekci procesorů bychom zvolili technologii Intel, takže bychom našli procesor Atom uvnitř. RAM doprovázející tento procesor by měla být 2 GB RAM a úložiště by bylo zodpovědné za 32 GB. Fotoaparát bude „pouze“ 5 Mpx a doufáme, že optika je nejlepší na trhu, ale ve finské značce něco běžného.

Zatím vám můžeme nabídnout jen velmi málo dat, což je u tabletu Nokia N1 možné, Nokia C1 Jako hlavní technologickou inovaci použijte reverzibilní USB konektor. Kromě všech těchto několika detailů by se vám nelíbil terminál Android navržený skutečnou Nokií? Ano, děláme a doufáme.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK