Nokia představí svůj smartphone 5. září bez výřezů a mezer na obrazovce

Očekává se výrobce HMD Global, jak víte, která společnost v současné době zaostává Nokia, tento týden představí několik nových smartphonů. Společnost oznámila, že se veletrhu zúčastní IFA 2019 a uspořádá 5. září tiskovou konferenci.

Dnes na oficiálním webu společnosti Nokia na sociální síti WeiboBylo vydáno potvrzení, že společnost se chystá oznámit zcela nový smartphone. Mluvčí společnosti Nokia potvrdil, že smartphone dorazí k přední kameře bez přerušení displeje.

Už jsme s vámi diskutovali o tom, jaké novinky Nokia pro nás tento týden připravila. Budou představeny nové smartphony Nokia 5.2, Nokia 6.2 Y Nokia 7.2poslední dva modely jsou vzájemnými externími kopiemi. Něco ověřeno dnes zveřejněnými fotkami. Na druhou stranu je známo, že Nokia 5.2 bude takzvaným zařízením základní úrovně.

Co to dnes znamená ve zprávě společnosti Nokia, stále není známo. Možná se brzy dočkáme jeho nástupce Nokia 9 Pureview pětikomorový …

V každém případě nám zbývá jen pár dní na to, abychom zjistili, jaká překvapení pro nás společnost HMD Global / Nokia měla.

Jak jsme vám řekli v těchto dnech, zůstaňte naladěni, protože slibujeme, že vás budeme informovat o všech technologických novinkách, které se dnes dějí … dny, které slibují, že budou velmi zajímavé.

Už víte, že nás můžete sledovat na různých sociálních sítích, abyste si byli vědomi všech informací, které zveřejňujeme.

Zdroj: Weibo

Zdravím z hloubky bytů.