Nová Apple TV se stává multimediálním centrem a herní konzolí

Apple-TV-Tele

Zvěsti byly splněny a v některých ohledech překonány a Apple TV čtvrté generace je zde. „Záliba“ společnosti Apple se konečně dostala do kategorie, kterou si zaslouží, a přestala být jednoduchým zařízením pro streamování (což stále je), ale také herní konzolí a zařízením připojeným k internetu.Možnosti jsou nekonečné díky novému Uyasovu App Store a Siri. Díky novému dálkovému ovládání je díky novým nabídkám, hlasovým příkazům a dotykovému ovládání nepochybně nejlepším zařízením ve své kategorii.

Hudba, filmy, televizní pořady, sport

Apple-TV-4

Díky novému obchodu s aplikacemi již nebudeme závislí na službách, které chce Apple přidat do Apple TV, protože Dokud jsou vývojáři kompatibilní, můžeme instalovat aplikace, které chceme. Jste přihlášeni k odběru platebního kanálu s aplikací pro iOS? Musíte počkat, až bude aktualizace aktualizována, aby byla kompatibilní s Apple TV, a můžete si ji užívat na svém televizoru.

Samozřejmě můžete i nadále používat obchod iTunes k zapůjčení nebo nákupu oblíbených filmů nebo televizních pořadů, poslechu Apple Music, prohlížení fotografií nebo sledování videí na YouTube. Katalog největšího obchodu s aplikacemi na světě byl přidán ke všemu, co Apple nyní nabízí.

Skutečné hry

Hry Apple TV

Hry se stávají nesporným hrdinou této Apple TV. Užívání oblíbených her pro iOS na domácí televizi se konečně splní a uživatelský zážitek je podobný jako u jakékoli herní konzole. Tituly jako Rayman Adventures, Galaxy on Fire, Transistor nebo Guitar Hero jsou jen několika příklady toho, co se nám dostane do cesty.

Řadiče-hry-Apple-TV

A zapomeňte na používání obrazovky iPhone s jejími virtuálními ovládacími prvky, protože Tlačítka, akcelerometry, gyroskopy, herní ovladače atd. Budeme mít skutečná ovládací tlačítka s.. Přestože má dálkový ovladač Apple TV (Siri Remote) pokročilejší ovládací prvky, jako je trackpad, narazil do ovladače Wii. Má dokonce popruh (Remote Loop), který se nosí na zápěstí, takže při prudkých pohybech nestřílí.

Pokud vám ale dálkový ovladač Wii nestačí, můžete použít kterýkoli z ovladačů s certifikacemi MFi, které jsou aktuálně k dispozici, a všechny nadcházející. Apple chce, abychom si hry opravdu užili, a nakonec se to zdá být úspěšné.

Siri a pokročilé dálkové ovládání

Dálkové ovládání Apple TV

Dostatek nešťastných a nepraktických nabídek, která mají všechny SmartTV. Rozhraní Apple TV je dokonale navrženo pro ovládání pomocí ovládacího tlačítka, které je součástí balení. Akcelerometr a gyroskop umožňují detekci pohybua trackpad na přední straně z něj činí perfektní ovládací tlačítko pro procházení nabídek Apple TV.

Posuňte prst po povrchu ovladače Chcete-li se pohybovat v nabídkách nahoru nebo dolů, přejeďte prstem doleva a doprava nebo stisknutím libovolného místa proveďte výběr. Pokud chcete během přehrávání přejít vpřed nebo vzad, stačí přejet prstem doprava nebo doleva.

Ale to není všechno, protože Siri vám také pomůže s hledáním. Řekněte mu, že chcete vidět poslední epizodu Game of Thrones nebo filmu Tarantino a Siri vám ji ukáže na obrazovce. Něco vám chybělo? Řekněte Siri, ať jde vpřed nebo vzad nebo přímo zpět na Siri. Výhoda Siri není k dispozici pouze v reprodukcích, můžete se také zeptat na počasí nebo sportovní výsledky.

Dvě velmi zajímavé ceny

Apple TV bude k dispozici ve dvou cenách a dvou úložných kapacitách. Základní 32GB model bude stát 149 $ a 64GB model bude stát 199 $. Zatím neznáme ceny ve Španělsku ani přesné datum spuštění, které je plánováno na říjen, kdy Netflix přijde také do naší země. Necháme vám propagační video společnosti Apple, které si můžete užít.

https://www.youtube.com/watch?v=wGe66lSeSXg