nová automobilová hra přichází velmi brzy

Viděli jsme, jak na pár let Asfalt nám každý rok nabízí novou hru. Nejen, že je to dobré, protože můžeme říci, že společnost má jednu z nejlepších automobilových her. grafikaJsou plně licencovaní a hra je úžasná. Díky tomu Gameloft se stal měřítkem pro mobilní hry a získává miliony stažení pro hry jako Asfalt 8 nebo jaká budoucnost, nová Asphalt Street Storm.


Jak zrychlíte animace svého mobilního telefonu Android?


Určitě jste všichni hráli Asfalt. Je to jedna z nejvíce doporučovaných her. mobilní zařízení, i když ne všechny terminály to dokážou perfektně spustit. Poslední hra Asfalt můžeme stáhnout Google Play, Týká se to terénních automobilů, pískových cest a skoků. To je trochu mimo pravidlo, kterým se společnost řídí, i když se nová dodávka vrátí jejich blízkým. asfalt.

New Asphalt Street Storm přichází s novým herním režimem

Dnes jsme se dozvěděli podrobnosti o novém. Asphalt Street Storm. Toto je nová hra společnosti, která zkouší nový herní režim. Jeden závodní hraale tentokrát nebudeme ovládat celé auto. Nemůžeme například otáčet, skákat nebo se kroutit.

Jedná se o dodávku, která simuluje. rychlostní závodyta síla je největší z ctností a není moc hnací síly. Tato nová hra Asfalt Simuluje přetahovací závod, ve kterém startuje několik automobilů a závodí jako první v dosažení cíle, který za sebou zanechává dlouhou cestu.

Volba v této nové hře auto a vylepšení se stávají ještě důležitějšími. řídit se dostává do pozadí, které téměř neexistuje. Neznáme všechny podrobnosti hry, ale vše ukazuje, že musíme být na začátku nejlepší a zvolit rychlost. Špatnou věcí na těchto hrách je to, že je lze označit za nudné a vytrvalé, takže uvidíme, co společnost může udělat, aby se stala závislou.

Momentálně nemůžeme hru stáhnout, ale registrace byla zahájena na oficiálním webu společnosti, který nás informuje, že si hru budeme moci brzy stáhnout. Google Play.


Rozdíly mezi Samsung Galaxy J3, J5 a J7


Table of Contents