Nová fotbalová hra pro Android

Nová fotbalová hra pro Android

Fotbalové hry pro Android jsou na Google Play již mnoho let. Jeden z prvních, kdo našel dobrý grafický modul, Pro Evolution Soccer. Období, ve kterém se objevilo, je a Samsung Galaxy Ace nebo podobná zařízení, ale nyní udělali neuvěřitelný skok v kvalitě. Dnes Konami Představili jsme novou hru pro Android, kterou si určitě budete chtít vyzkoušet. O Sbírka fotbalových karet Pro Evolution. Tato hra je hlavně kolekce karetale existuje několik herních režimů, díky nimž je velmi zajímavé.


Tento telefon Razer, nové funkce a design


Hry na sběr karet je spousta Google PlayAčkoli nám tak důležitá společnost jako Konami nabízí takovou hru, stojí za zmínku. Tato nová kolekce karet PES nám umožňuje nejen nakupovat a přijímat karty, máme však také 3D herní režim, kde můžeme hrát hry proti milionům hráčů.

Sbírejte karty a trénujte své hráče na online zápasy

Hlavním cílem této hry je získat co nejvíce karet od různých profesionálních hráčů z celého světa. Budeme mít stovky týmů a tisíce hráčů k dispozicis různými rozsahy a způsoby, jak jich dosáhnout. Jak naše sbírka roste, můžeme Hrajte zápasy online proti ostatním hráčům. Existuje mnoho zajímavých režimů ze zápasů, kde ovládáte všechny hráče. ostatním vyberete pouze jednoho, kterého chcete přidat do týmu.

3D prostředí není stejné jako to, co vidíme v jiných splátkách PESJe však intuitivní a použitelné na všech obrazovkách. Toto není hra, kterou mohou hrát všechny mobilní telefony, protože obě animace vyžadují spoustu síly, aby se karty dostaly do 3D režimu. Letos nebudete mít žádné problémy s mobilními telefony střední třídy, I když je možné, že mobilní telefony předchozích let nemusí mít nejlepší zkušenosti.

Tato hra je zdarma uvnitř najdete platby a složitější balíčky karet pro příjem peněz. Doporučujeme si jej stáhnout a vyzkoušet nový herní režim, který nám Konami nabízí, rozhodně vás může chytit.


Xiaomi Mi6 již na některých trzích získává stabilní MIUI 9


KOLEKCE PES KARTY KOLEKCE PES KARTY