Nová karta Clash Royale odhalena: Rascals

Pokud existuje dlouhá online hra, Clash Royale. Hra pokračuje v aktualizaci a vydávání nového obsahu každých několik týdnů. Měli bychom mluvit o dnešku nová karta Clash Royale přijde tento měsíc. Je téměř úplně propustný a při absenci některých velmi technických údajů bude nová karta v nových balíčcích potřebná. Jmenuje se Pillos a útok skládající se z: 3 osoby. Přijde tento měsíc v květnu a je možné, že společnost ponechá speciální akci, abychom tento dopis obdrželi zdarma.

Nejen střet Royale karty toto bylo propuštěno, ale bude to další, kdo oficiálně přijde do hry. Známe nejen obrázek písmene a jeho komponenty, ale díky uniklému videu jej můžeme vidět i v akci. Některé podrobnosti o úniku se mohou změnit, ale podstata dopisu zůstane stejná.


Jak najít nový Android P Pixel Launcher na jakémkoli mobilním telefonu Android?


Rascals bude v nových balíčcích tolik potřebnou kartou

Všichni už víme, že když se ve hře objeví karta, vyžaduje to několik dní adaptace, abychom s touto kartou našli nejlepší místo a nejvyváženější balíček. S Darebáci budou stejníProtože se jedná o velmi univerzální kartu se dvěma různými útoky. Skládá se z hlavního banditu útočícího na krátkou vzdálenost a dvou sloupců útočících na krátkou vzdálenost. Bandita nebo hlavní tank budou zodpovědní za uvolnění cesty pro dva sloupy, abychom mohli bránit velmi silné karty a zaútočit na ně.

I když to ukazuje video lektvar stojí 3 jednotkyPodle posledních pověstí konečně K dispozici bude 5 jednotek. Jedná se o značné výdaje, ale také o jeho útok, takže pro mnoho uživatelů může zůstat jednou z oblíbených karet.

Tento dopis, Od 25. května Arena 9i když se to očekávalo Clash Royale Udělejte několik víkendových akcí a získejte to zdarma tím, že vyhrajete některé hry v řadě. Věnujeme velkou pozornost tomuto dopisu a všem ostatním, kteří přijdou v příštích týdnech.


Android Oreo stále stagnuje a roste pomaleji než Nougat v roce 2017


Zdroj | IGN