Nova Launcher Prime Run za pouhých 50 centů!

spouštěč nova

Pokud si jej rádi přizpůsobíte na svém Androidu, určitě víte mnoho způsobů, jak udělat svůj terminál jedinečným a velmi cool vzhledem. Toho je obtížné dosáhnout, pokud ho nemáte. dobrý startér, A zabalit ikony a některé další tapety. Doporučujeme tyto možnosti, které vám přinášíme v jiných situacích.

Existuje nespočet odpalovacích zařízení, ale pokud existuje jeden, který si každý myslí, že je dobrý, nebo proč mi to neřeknete, je to nejlepší, to je Nova. Je tu od počátku Androidu a nechává nejlepší designy a téměř nekonečné možnosti přizpůsobení.

Existují dvě verze tohoto skvělého spouštěče; Ten bezplatný nám umožňuje dělat mnoho věcí stejně, a je to placená verze, která nám umožňuje. absolutně změnit vše, co si dokážeme představit. Pokud jste novým uživatelem, 5 eur za tento druh aplikace se může zdát jako spousta peněz, už teď říkáme, že se za ně vyplatí platit, ale není to nutné, protože si je můžete koupit hned Nova Launcher stojí pouhých 50 centů.

To je opravdu směšné množství za to, co nám tato skvělá aplikace, která v systému Android existuje už velmi dlouho, nabízí. S ním, můžete změnit velikost ikon, zobrazení složek, kolik ikon chcete zobrazit na ploše, jak posouvat stránky a všechno, na co si pomyslíme. Kromě toho nám poskytuje zásuvku na aplikace pro všechny terminály, které nejsou standardní.

Bezpochyby jedna z nejlepších nabídek týdne, prostě nemůžete minout 50 centů.

Nova Launcher Prime | Google Play