Nová mapa přijde s květnovou aktualizací PUBG a dalšími

PUBG Za několik měsíců se stala jednou z nejpopulárnějších her všech dob. Ať už na počítačových nebo mobilních platformách, titul se stává nejvyhledávanějším. A ne méně, protože kromě obrovského množství možností, které nám nabízíte, vývojářská společnost hru neustále aktualizuje, včetně nových funkcí a funkcí. Nyní dostáváme nové podrobnosti PUBG lze aktualizovatBude obsahovat mnoho zajímavých inovací, jako je zcela nová mapa, která stojí za to navíc.


Nejlepší mobilní telefony pro hraní PUBG a Fortnite na Androidu


PUBG květnová aktualizace přijde s novou mapou a dalšími vozidly a zbraněmi

JE PlayerUnknown’s Battlegrounds Nepřestali jsme dostávat aktualizace, zmínili jsme se o tom již na začátku článku. Před několika týdny jsme mohli vidět novinky z dubnové aktualizace s novými herními a výukovými režimy a dalšími detaily právě teď. lze aktualizovat.

Nová mapa s více vozidly a zbraněmi

Mapa Miramar

Nová mapa PUBG Miramar

Tak. S novou aktualizací medvěda Může to být PUBG, Nový Mapa Dostanete se na ostrov, kterého se každý bojí. Bude vaše jméno Miramara kromě přidání nových lokací a základen bude mít slušnou sbírku zbraní a vozidel, které jste nikdy předtím neviděli (obrázek, který vidíte výše, pochází z oblasti, kterou jsme právě zmínili). Pokud chcete vědět lúplný seznam vozidel a zbraníMůžete se podívat na webovou stránku Gamepedia.

Nové sociální funkce a herní režimy

Plus herní módy? Zdánlivě. Pokud víme, nový způsob spolupráce s našimi nejbližšími přáteli je snazší než kdykoli předtím. Teď už jen musíme zadejte šestimístný kódSe všemi přáteli, které přidáme na náš seznam, můžeme automaticky vytvořit tým, pokud jsou připojeni.

Další optimalizace a speciální efekty ve fyzice

pugb pro Android

S každým novým Aktualizace PUBG přichází s různými optimalizacemi pro vylepšení herního zážitku. V tomto případě několik zvukové efekty pro různé typy situací. Stejně tak mají pokročilá fyzika lezení po svazích a parašutismus, mimo jiné akce. Velmi představeny nové speciální efektyačkoli které nejsou specifikovány.


Režim PUBG pro první osobu pro Android je na spadnutí