Nová platforma Snapchat nabízí hry podobné Mario Party.

Snap uvádí na trh herní platformu, která uživatelům nabízí zážitky podobné Mario Party, a odemkne nový zdroj příjmů pro vývojáře.

Mario Party nabízí řadu mini her určených pro více hráčů, pokud jste je ještě nehráli. Snap chce využít této sociální zkušenosti, aby udržel uživatele na své platformě.

Platforma „Snap Games“ začala akvizicí australského herního studia Pretty Great na konci roku 2017. Studio bylo původně vytvořeno bývalým talentem Halfbrick, který by mnozí znali jako vývojáře hry Fruit Ninja.

Během chatování mohou uživatelé Snapchatu zahájit sérii her se svými kontakty s názvem „Bitmoji Party“. V současné době existuje pět her od slavných mobilních herních studií, jako jsou Zynga a Zeptolab.

Zde je dnes vydáno pět her:

  • v Malý royale Od Zyngy budete vy a vaši přátelé střílet vysoko v akci Battle Royale.

  • v Hadí jednotka Vzhledem k tomu, že hra Close je ve hře, vy a váš tým spolupracujete, abyste byli posledním mužem!

  • v CATS Drift Racing Ze ZeptoLabu se budete ubírat po trati a předběhnete své přátele, abyste vyhráli!

  • v Zombie Rescue Squad Váš tým z PikPoku zachrání přeživší ve městě zamořeném zombie.

  • v Alphabear Hustle Rychle budete spolupracovat na tvorbě slov od Spry Foxe! – vybudovat vaše město.

Sedm účastníků je povoleno, ale pokud lidé odejdou / „odejde hněv“, dalších 24 lidí může sledovat a otáčet se. Jak byste od Snapu očekávali, pro nepotřebné textové nebo hlasové zprávy existuje všudypřítomný panel chatu.

Uživatelé mohou vidět šestisekundovou reklamu na věci, jako jsou herní předměty. To umožňuje vývojářům her a her monetizovat platformu, aniž by byli uživatelé nuceni platit. Tento model pomáhá zvýšit dosah a zapojení.

Platforma se stává široce dostupnou aplikací zejména pro mladší generaci.

Generální ředitel společnosti Snap Evan Spiegel řekl:

“Snapchat v USA nyní téměř dosáhl 75.” procent Dosáhli jsme 90 mezi všemi dětmi ve věku 13-34 let. procent 13 až 24 let.

Ve skutečnosti nám je více než 13–24 let z Facebooku nebo Instagramu ve Spojených státech, Velké Británii, Francii, Kanadě a Austrálii. “

Společnost Snap dosud nezveřejnila rozdělení výnosů mezi vývojáře, ale bude muset nabídnout spravedlivé snížení, aby přilákala vývojáře her potřebných pro prosperitu platformy.

Toto oznámení bylo učiněno na první tiskové akci Snapu s názvem „Snap Partner Summit“ v Los Angeles.

Máte zájem o takových tématech diskutovat od lídrů v oboru? Připojte se k IoT Tech Expo, Blockchain Expo, AI a Big Data Expo a Cyber ​​Security & Cloud Expo World Series s nadcházejícími událostmi v Silicon Valley, Londýně a Amsterdamu.

Související příběhy