Nová sezóna Fortnite nepřijde pro iOS ani macOS

Sezóna 4 Fortnite

Fortnite právě zahajuje sezónu 4 epizody 2, kde budou hráči překvapeni, když uvidí své oblíbené superhrdiny v tomto světě Battle Royale. Omlouvám se uživatelům zařízení Apple být vyloučen Kvůli aktuálnímu problému s Epic Games.

Fortnite již není k dispozici pro zařízení Apple

Právní kroky mezi Apple a Epic Games dokazují, že zasáhly hráče Fortnite, kteří dosud nemuseli demonstrovat proti Apple a vývojáři jejich oblíbené hry.

Jakmile však bylo oznámeno rozhodnutí ve prospěch společnosti Apple a toto se může začít objevovat, jakmile nová sezóna Fortnite dorazí od 27. srpna, budou vyloučeni hráči z celého světa, kteří k hraní používají zařízení Apple. Y Nebudou mít přístup ke všem novinkám této čtvrté sezóny.

4. sezóna Fortnite

Publikoval epizodu popisující situaci v nové oblasti, kde Epic Games vyřešily některé běžné pochybnosti o tomto problému a Odpovídejte hráčům iOS této nové sezóny nedosáhne.

Apple blokuje aktualizace Fortnite a nové instalace v App Store a uvedl, že ukončí naši schopnost vyvíjet Fortnite pro zařízení Apple. Výsledkem je, že nově vydaná aktualizace Fortnite Chapter 2 – Season 4 (v14.00) nebude vydána pro iOS a macOS 27. srpna.

4. sezóna Fortnite

Epickým hrám se podařilo zachytit některé postavy Marvel a díky této sezóně bude naplněn 4 superhrdiny a dostal své jméno. Válka na Nexu kde vidíme jednoho z nejznámějších darebáků ve franšíze.

Stále si musíme počkat na to, jaké detaily a herní režimy se rozhodly implementovat ve Fortnite, ale hráči jsou velmi nadšení. Bohužel to nebude pro každého, ale Stále existují alternativy k hraní!.

Válka v přístavu

Přestože se obchod Play rozhodl odstranit Fortnite ze svých aplikací, je pravděpodobné, že je to přesto. Hráči se systémem Android mohou hrát dál.

Pokud si přesto chcete hrát Fortnite na Androidu, můžete si nejnovější verzi hry stáhnout z aplikace Epic Games pro Android na Fortnite.com/Android nebo v Samsung Galaxy Store.

Hráči na konzole a PC jsou stále součástí nebodalší dodávková vozidla a další dohodyProto ji příští sezónu budou více využívat.