Nová Sony Xperia XZ3, jedná se o prémiové funkce a cenu

Nový mobilní telefon Sony Xperia byl oficiálně spuštěn před několika dny v rámci show IFA v Berlíně. Terminál má nový operační systém Android. O Sony Xperia XZ3Byla uvedena na trh letos po svém předchůdci XZ2. Řekneme vám všechny podrobnosti o tomto novém a zajímavém terminálu.

Sony Xperia XZ3.  VlastnostiSony Xperia XZ3. Vlastnosti

Vlastnosti Sony Xperia XZ3

Budeme se vyjadřovat ke všem Vlastnosti Sony Xperia XZ3:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Sony Xperia XZ3 To je jeden z nejopatrnějších aspektů nového mobilního telefonu. Máme široký 6 palců úhlopříčka Spolu Poměr stran 18: 9. Pokud jde o design, Sony neodráží populární zářez, a ačkoli jsou boční rámečky tenčí, u horních a spodních rámečků to tak není. Pokud jde o funkční vlastnosti, a Displej typu OLED, s Rozlišení QHD + 2880 x 1440 pixelů. Skvělý! Technologie obrazovky nám umožňuje být upozorněni určitými oznámeními a poskytuje nám čas, přehrávání hudby a další podrobnosti, i když je obrazovka „vypnutá“.

Dalšími konstrukčními detaily terminálu jsou prosklené plochy včetně zadní části, což usnadňuje integraci bezdrátového nabíjecího systému. V terminálu Odolnost proti vodě a prachu IP68a dodává se ve čtyřech prezentačních barvách: fialová, zelená, stříbrná a černá.

Paměť, procesor a operační systém

Mobile je vysoce kvalitní osmijádrový procesor Snapdragon 845 Důkaz toho na 2,8 GHz. Tento extrémně výkonný procesor je kompatibilní s grafickou kartou Adreno 630. Paměť Sony Xperia XZ3skládá se z 4 GB RAM a 64 GB ROM interní úložištěLze jej rozšířit pomocí karty microSD až do 256 GB. Vynikající! Ještě lépe, protože terminál integruje nový operační systém Android, Android 9.0 Pie. Sony tak První společnost, která integrovala Android 9 Pie do továrního mobilního telefonu.

Společnost Sony navíc vylepšila uživatelské rozhraní, aby usnadnila mobilní manipulaci, přestože má 6 palců. O Rozhraní „Side Sense“ je konfigurovatelný a nabízí jednodušší procházení a fotografování.

Fotoaparáty

Je pozoruhodné, že slavná společnost se neobtěžovala zahrnout do svého nového mobilního telefonu duální fotoaparát. Vlastně obojí Hlavní fotoaparát Sony Xperia XZ3 Stejně jako přední mají pouze jeden snímač. V hlavní místnosti 19 MP a nabízí nám Záznam videa v rozlišení 4K a Zpomalený pohyb Full HD, 960 snímků za sekundu. To znamená, že máme co do činění se systémem druhé třídy, ne proto, že se jedná o kameru s jedním senzorem. Kamery mají spíše jedinečné vlastnosti. Citace přední fotoaparát pro selfie, snímač 13 MPideální pro selfie. Tento fotoaparát pořizuje snímky vynikající kvality při dostatečném osvětlení. Stejný čas, Technologie 3D Builder. Jak jsme zmínili v druhé části, „Boční emoce“Usnadní nám to fotografování tím, že se dotkneme boku mobilního telefonu.”

Spojení

Přenos dat v tomto terminálu je na úrovni 4G LTE, Bluetooth 5 aktualizováno, Dvoupásmová wifi AC a připojení NFC. Port pro USB typu C 3.1 K dispozici jsou také sloty pro dvě SIM karty a snímač otisků prstů.

Buben

Baterie Sony Xperia XZ3 To 3300 mAh a můžeme si užívat Bezdrátové nabíjení.

Sony Xperia XZ3.  CenaSony Xperia XZ3. Cena

Cena Sony Xperia XZ3

JE Cena Sony Xperia XZ35 Předpokládá se, že to bude ekvivalent přibližně 799 eur. Pamatujme, že máme co do činění s high-endem Sony, ale společnost se bude muset na této úrovni potýkat s dalšími silnými značkami.

Výsledky a názory na Sony Xperia XZ3

Sony Xperia XZ3 Jedná se o špičkový terminál, který nám neváhá nabídnout luxusní funkce a nejaktuálnější ve všech oblastech. To se samozřejmě odráží v ceně.

Oficiální web Sony ve Španělsku.