Nová výzva pro výběr dvojitého lektvaru v Clash Royale

Double Potion Choice Challenge v Clash Royale

Zaměstnanci Supercell pokračují v oživování svých největších produkcí, pokud jde o hry pro mobilní zařízení, a my k nim budeme mít přístup zítra. Nová výzva pro výběr dvojitého lektvaru v Clash Royaleje především další, který přispěl k velké rozmanitosti, ke které došlo v posledních měsících, a je tak dobře přijímán miliony uživatelů.


Nejlepší balíčky v Clash Royale s Healing, poslední dostupná karta


Nedávno jsme objevili mini události v Clash Royale nebo jsme měli šanci získat novou léčivou kartu ve vlastní výzvě, ale tentokrát to bude jiné. Obtíž je nepochybně zaměřena na zvýšení našich zlatých případů ve hře poměrně rychlým a samozřejmě zábavným způsobem.

Výzva pro výběr dvojitého lektvaru v Clash Royale dorazila

Nemluvíme o první výzvě dvojitého lektvaru, která prošla Clash Royale, a už jsme si ji mohli užít před několika měsíci, ale tentokrát bude mít velmi oblíbené speciální místo: výběr balíčku těsně před jeho zahájením. Obvyklý Poslední události v Clash Royale využívají toho druhého a nebylo by to jiné. Navíc k radosti uživatele bude první přihlášení zdarma, aby kdokoli s účtem mohl alespoň jednou využít příležitosti vydělat slušné množství zlata. A vzhledem k tomu, že jde o výzvu pro 12 výher, jsou ceny docela atraktivní:

  • Pokud bychom získali 2 vítězství, dostali bychom 4000 zlatých.
  • Pokud bychom dosáhli 5 výher, zvýšili bychom tuto cenu o 8000 zlatých.
  • Pokud bychom dosáhli 8 vítězství, dostali bychom dalších 16 000 zlatých.
  • Získali bychom 10 vítězství a dostali bychom 32 000 zlatých
  • A konečně, pokud se nám podaří porazit 12 vítězství této výzvy, nebyli bychom schopni získat více a méně než 64 000 zlatých.

Jak vidíte, velmi atraktivní ceny, které se postupem času zdvojnásobují. A samozřejmě podpora hraní dvojitých lektvarů je vždy zajímavá. Hry, kde rychlé balíčky triumfují při hledání rychlé a stabilní smyčky s kartami jako Montapuercos, barel goblinů nebo samotný horník. Výzva pro výběr dvojitého lektvaru Je to skvělá nabídka a bude k dispozici od 12. do 15. května. Samozřejmě je připraveno od nynějška testovat s našimi kamarády nebo přáteli z Facebooku. To je pro kluky v Clash Royale velmi pozitivní bod.


Vyhrajte 1 milion dolarů v novém šampionátu Clash Royale