Nové Apple Campus Video předvádí podzemní hlediště

Bylo zveřejněno nové video kampusu Apple, známé jako „kosmická loď“, které má být dokončeno na konci roku 2016, a společnost tak bude mít k dispozici pouze 12 měsíců na dokončení výstavby, pokud bude dodrženo plánované datum. . Stavební týmy společnosti Apple v posledních měsících tvrdě pracovaly. Značného pokroku lze dosáhnout ve struktuře prstencové hlavní budovy, podzemního hlediště a parkovišť.

Pilot dronu Duncan Sinfielddnes sdíleli další video o pokroku ve výstavbě kampusu Apple, podrobně se podívali na stavbu a potvrdili, že od listopadu dosahuje velkého pokroku.

Byla dokončena čtyři patra prstencové hlavní budovy, což potvrzuje původní vizi kampusu života Steva Jobse. Zdi jsou na místě speciální zakřivená vitrážová okna obklopující konstrukci by měla být instalována velmi brzy.

Video z tohoto měsíce také poskytuje jasný pohled na podzemní hlediště, které Apple staví, kde se budou konat akce představující nové produkty a Keynote, avšak produkty by neměly být uváděny v jiných institucích, jak se uvádí. Série další budovy, které budou sloužit jako centra výzkumu a vývoje pro nové produkty a služby spuštěné společností.

Po dokončení na kampusu Apple 2,8 milionu metrů čtverečních hlavní budovy ve tvaru prstenu, různé sektory, které budou zahrnovat parkoviště, náměstí pro fitness více než 30 kilometrů v centru, velké čtvercové hlediště, návštěvnické centrum s vyhlídkovou plošinou, kavárnu a Apple Store.