Nové Apple Watch s připojením LTE a novým designem pro konec roku 2017

Zdá se, že pověsti o novém iPhonu zastiňují všechno, ale na to nemůžeme zapomenout Existuje další malé zařízení, které ještě nebylo mezi rokem zrekonstruováno a může nás překvapit před koncem roku.. Mluvíme o Apple Watch, jejichž poslední model byl vydán v září 2016 a nový model by mohl vidět za pár měsíců.

Nové Apple Watch, které podle agentury Bloomberg uvidí světlo do konce roku, vlastní připojení LTE, které mu umožní být zcela nezávislý na iPhone, podle stejného zdroje a přijímat hovory a oznámení, aniž byste museli mít svůj iPhone s sebou. Podle Johna Grubera byl k těmto informacím přidán nový design.

Informace pocházejí z rukou agentury Bloomberg, která zajišťuje, že zdroj velmi blízký společnosti potvrdil, že alespoň jeden model dalších Apple Watch bude mít LTE konektivitu. Čip, který poskytne tuto novou vlastnost, bude od společnosti Intel, což zhorší konflikt s Qualcommem.a Apple se setká s některými telefonními operátory, aby nabídli datové tarify pro nové hodinky. Přestože si společnost může vybrat Apple SIM, kterou již používá na některých iPadech, nebo standardizovanější „eSIM“, typ SIM, který Apple Watch použije, není vyčerpávající. Bez ohledu na to, jaká alternativa je použita, operátoři by měli být připraveni na toto spuštění.

Další detail, který Bloomberg nezmiňoval, je design těchto nových Apple Watch a John Gruber zde přidává svůj osobní kontakt. Podle známého bloggera, fVelmi spolehlivé zdroje ve společnosti ho ujistily, že nové Apple Watch budou mít jiný design než současný model.. To neznamená, že Apple přešel na kulatý tvar, ale ani informace to nevylučují. Po dvou generacích hranatých hodinek Apple Watch se Apple Watch mohly každé dva roky vydat klasickou cestou iPhonů s kosmetickými změnami.