Nové iPady pro rok 2017 by se mohly začít prodávat od května nebo června

Nedávno jsme z iPadizate informovali o představení iPadu z roku 2017 v březnu. Nový tablet Apple může mít radikální redesigna přišel by ve třech různých modelech.

Podle pověstí bude obrazovka iPadu pro rok 2017: 12’9 palce, 10’5 palce a 9’7 palce.

Nejnovějším únikem ze zdrojů dodávek je nyní nový 10,5palcový a 12,9palcový iPad Bude se prodávat v květnu nebo dokonce v červnu.

Nový 9,7palcový iPad by se již vyráběl

Jak uvádí DigiTimes, 10,5palcový iPad a 12,9palcový iPad se začnou masově vyrábět ve druhém čtvrtletí roku 2017. Pokud jde o 9,7palcový iPad, mohl by jít do sériové výroby. první čtvrtletí tohoto roku.

Možná data vydání jsou v souladu s nedávnou zprávou Mac Otakara, která předpovídá, že 10,5palcový iPad nebude připraven do května.

Zásoba současného 12,9palcového iPadu Pro se výrazně snížila. známky možné aktualizace zařízení Od společnosti Apple. Doručení zásilky trvá 2–3 týdny do různých zemí, jako jsou USA, Austrálie, Francie, Německo a Japonsko.

Na poslední daňové konferenci Apple Tim Cook řekl: společnost podcenila poptávku po iPadu Pro a měla problémy s jedním ze svých dodavatelských a výrobních řetězců. Generální ředitel společnosti navíc oznámil, že nový iPad roku 2017 přinese „velmi vzrušující věci“.

Na nových Apple iPadech boční obrazovku bez okrajů a integrované tlačítko Domů. Budeme i nadále představovat všechny novinky iPad 2017.

Co si myslíte, že Apple pojmenuje své nové tablety? Myslíte si, že bude spuštěn do května? Přemýšlíte o aktualizaci tabletu?

Zdroj | Makrumory