contador de visitas gratis Skip to content

Nové iPhony budou mít 18-wattovou nabíječku a kabel USB-C / Lightning, což vám umožní bezdrátově nabíjet další zařízení.

Ačkoli se oficiální oznámení nového iPhonu očekává v září tohoto roku a je to jen pár týdnů před námi, informace, které uvidíme v novém terminálu Apple, jsou v síti.

Japonský blog Macotakara zveřejnil nové informace ze zdroje v dodavatelském řetězci komponent pro zařízení Apple; tedy další smartphone pro iPhone Lightning konektory.

Znovu a znovu slyšíme, že tisíc a jeden výrobce změní své konektory na nových smartphonech Apple, aby začali používat konektor USB-C, konektor, který vidíme na většině mobilních zařízení. Ti v Cupertino však nijak nespěchají zavádět takové inovace do svých terminálů a raději nadále používají své vlastní konektory.

Apple iPhone 2019Apple iPhone 2019

V tomto okamžiku bude kabel pro nabíjení a přenos dat obsahovat konektory USB-C a Lightning, zatímco sada bude obsahovat novou 18 wattovou nabíječku.

Připomínáme, že současná generace iPhone je vybavena pouze plnými nabíječkami s 5 W USB a Lightning výstupy. Nová nabíječka, o které mluvíme, vám umožní nabít iPhone až na 79% za pouhou hodinu.

Apple iPhone 2019Apple iPhone 2019

Macotakara navíc potvrdila předchozí informace od slavného analytika Ming-Chi Kuo, který se specializuje na předpovídání technologie Apple. Oba odborníci tedy potvrzují, že nové iPhony budou mít funkci bezdrátového zpětného nabíjení jiných zařízení, což znamená, že budeme moci bezdrátově nabíjet další smartphony a sluchátka.

Jak jsme již pokročili, oficiální oznámení nového iPhone se očekává v září tohoto roku. Jak se blíží datum vydání, určitě se vrátíme, abychom vám řekli o novinkách dostupných v nových terminálech Apple.

Zdroj: Macotakara

Zdravím z hloubky bytů.