Nové kategorie přicházející do Apple TV App Store

obraz

JE Obchod s aplikacemi Fuj 4. generace Apple TVTen, který si pamatujeme, že používáme variantu iOS 9 nazvanou tvOS, se každý den zlepšuje. Až donedávna si někteří uživatelé mohli prohlížet dvě různé kategorie aplikací (hry a zábava). až sedm kategorií. Logicky, čím více možností máme, tím snazší bude najít aplikaci, kterou hledáme, a navíc již k zadávání textu nebudeme moci používat žádnou klávesnici ani iPhone či iPad.

Přidány nové kategorie Vzdělání, Zdraví a fitness, Životní styl, Zprávy a sportovní. Uživatelé, kteří již vlastní dvě předchozí kategorie, nebudou muset nic dělat. Jednoduše otevřete nabídku „Kategorie“ a budou tam čekat. Zvláště je nevidím, takže budu muset být stále trpělivý. Příchod nových nabídek Apple TV 4 App Store bude pozvolný a myslím, že se k uživatelům v USA dostanou rychleji.

Jak Apple přidává nové kategorie, není zcela pochopeno. V iDownloadBlogu, kde jsem získal obrázek, který jsem přidal, lze přidat automaticky Uživatelé se přidávají při jejich stahování nebo jinými slovy v pořadí podle popularity. Trochu zvláštní, ale možné. Další možností je, že Apple přidá kategorie, protože věří, že uživatelé nebo oni sami se budou více zajímat, druhá přidá v závislosti na příjmu, který mohou vydělat, a kde mají hry s integrovanými nákupy co říct.

Samozřejmě, i když má nová Apple TV velký potenciál, nedostatky App Store naznačují, že je stále třeba ji vyleštit. Stále nevidím kategorie, což mi ztěžuje hledání nových aplikací, ale je hezké sledovat, jak je mohou vidět ostatní uživatelé a jak si myslím, že budu brzy. Vidíte již kategorie? Neváhejte zanechat svůj komentář; To nám pomáhá zjistit, zda k nám takové aktualizace přicházejí uživatelé nebo země.