Nové požadavky a stahování v Galaxy Apps

Dnes vstupujeme do týdne a hovoříme o nejdůležitějším audiovizuálním fenoménu roku. Chceme říct ano Odpadky. Tato hra vyjde pro Android v nadcházejících dnech a miliony lidí si přejí, aby ji mohli hrát na svých zařízeních. Dnes můžeme hovořit o nových požadavcích, které nám XDA zanechal, a také o některých velmi zajímavých novinkách pro všechny uživatele mobilních telefonů Samsung. Už jsme vám to řekli Fortnite pro Android Stáhne se z webu Epic Games, nikoli z Google Play, i když existují případy, které mají zvláštní přítomnost, jako je Samsung.

Viděli jsme každého výrobce roky má svůj vlastní obchod s aplikacemi. Obvykle jsou tyto obchody nedůležité, když kupujeme jejich číslo na Google Play, ale někdy nám umožňují bezpečně stahovat obsah, který není v obchodě Google. To se může stát u zařízení Fortnite a Samsung.


Datum vydání Google Pixel 3 již známe a musíme si ještě počkat


Fortnite lze stáhnout z Galaxy Apps

Obchod s aplikacemi Samsung má několik tisíc aplikací a nyní může hostovat ty nejdůležitější z nich. Díky XDA víme, že tento obchod může být připraven ke stažení Fortnite.. To znamená, že kompatibilní zařízení Samsung, včetně Galaxy Note 9, si mohou hru bezpečně stáhnout. Tento obchod bude pro tyto uživatele výhodou, protože je aktuálně k dispozici na všech zařízeních Galaxy s Androidem.

Existuje také možnost hru si z tohoto obchodu může stáhnout pouze Samsung Galaxy Note 9Jakmile je dosaženo dohody, není dobré ho hned poté shodit.

XDA nám ponechává nové požadavky na hraní Fortnite na mobilních zařízeních

Nechali jsme vám seznam požadavků, které XDA spustila před několika dny. Nebylo to nic oficiálního a mluvilo se o procesorech a RAM. Dnes se obnovuje a ponechává nám změnu. Díky kompatibilitě Ne GPU a CPU. Podle XDA ti s minimem grafických čipů, které mohou hru spustit:

  • GPU Adreno 530
  • Mali G71 MP20
  • Mali G72 MP12

Tyto nové požadavky trochu mění krajinu a mnohem více se zaměřují na horní úroveň; to nebyl případ seznamu procesorů před několika dny. Kromě těchto GPU alespoň v terminálech 3 GB RAM a Android 5.0 Lollipop nebo vyšší.


Škoda, že Fortnite pro Android není na Google Play


Zdroj | XDA