Nové Redmi 8A přichází s rozpočtem 5 000 mAh pod 100 eur

Konečně Redminezávislá značka Xiaomi, začněte nám ukazovat své mobilní telefony v sérii Redmi 8s již oznámeno Poznámka 8 Redmi. Nyní jsme našli Redmi 8A Byl představen levný terminál střední třídy s rozumnými funkcemi, které by publikum našlo mezi „měkkými“ uživateli dobré požadavky na napájení, ale ano, oceňují dobrou, velmi dobrou autonomii.

Vlastnosti Redmi 8A

Tyto Funkce Redmi 8A:

Obrazovka a rozložení

Máme nějaký panel 6,22 palcový IPS LCD kříž a jeden Rozlišení HD +. Obrazovka nese malý zářez pro kapku vody a sklo je chráněno technologií Corning Gorilla Glass 5 v moderním designu s tenkými okraji.

Paměť, procesor a operační systém

A motor zvolený touto značkou Xiaomi byl Snapdragon 439 Absolutně nízkonákladová čipová sada středního dosahu na frekvenci 2 GHz, která nabízí vynikající výkon a je doplněna grafickou kartou Adreno 505. Paměť Redmi 8A přichází ve dvou verzích, 32 GB ROM se 2 GB RAM a 32 GB ROM se 3 GB RAM. K rozšíření této paměti však existuje slot pro microSD. Vše pod operačním systémem Android 9.0 Pie prostřednictvím přizpůsobení MIUI 10… Dobrá konfigurace, ale nenáročná.

Buben

Kde v autonomii Xiaomi tentokrát se rozhodla chlubit a ona je Kapacita 5 000 mAhnezapomene na vhodné zatížení pro tuto konfiguraci … Tedy a 18W maximální kapacita rychlého nabíjení, navzdory 10 W včetně nabíječky.

Redmi 8A přináší 5 000 mAh baterii a SD 439Redmi 8A přináší 5 000 mAh baterii a SD 439

Fotoaparáty

Sekce fotografií Redmi Vybírá nabídnout jednoduché fotoaparáty s dobrými funkcemi. hlavní fotoaparát se skládá z jediného 12MP snímače Sony IMX363S clonou objektivu f1,8 a funkcemi umělé inteligence. Zatímco Selfie kamera je 8 MP, také s AI.

Spojení

Připojení má podporu Dual 4G, dual band 5 wifi, Bluetooth 4.2 a GPS navigaci. Oceňuje se také moderní Port USB typu C.Dva sloty SIM a 3,5 mm audio jack plus FM rádio. Mít mobilní telefon rozpoznávání obličejů odemknout.

Cena a dostupnost Redmi 8A

Příbuzný Cena a dostupnost Redmi 8AV současné době začíná mobilní prodej v Indii za cenu přibližně 83 eur za verzi 2 GB RAM a přibližně 89 eur za verzi 3 GB RAM (obě verze jsou dodávány s 32 GB úložiště).

Výsledky a názory na Redmi 8A

Nový Redmi 8A Jedná se o mobilní zařízení, které sleduje trend řady A a nabízí kompletní terminál s pohodlnými, ale vyladěnými funkcemi. Příjemným překvapením je obrovská 5 000 mAh baterie, která se nachází v mobilním telefonu s nízkou spotřebou, odkud se objevuje, takže není riskantní předpokládat, že bude mít záviděníhodnou autonomii.

Oficiální stránka Xiaomi ve Španělsku