Nové video natočené dronem nám ukazuje vnitřek i vně dalšího divadla Steva Jobse

Jedna z hlavních inovací roku v sídle společnosti Apple, něco, co nesouvisí se žádným zařízením: Apple parkje nové sídlo společnosti Apple. Jeden Nové centrum, kde chlapci z Cupertina soustředí všechny centrální kanceláře Společnosti. Navrhl tým Norman Foster, budou to pravděpodobně technologicky nejpokročilejší kanceláře na světě a upřímně řečeno, světová premiéra bude nepochybně skutečně významnou událostí.

Ačkoli hnutí začalo loni v dubnu pravdou je, že je před námi ještě spousta práce. Apple Park s amfiteátrem, Steve Jobs Theatre, amfiteátr, který bude bezpochyby místem, kde nám kluci z Cupertina představí další skvělé gadgety společnosti. A protože neexistuje oficiální prezentace, mnoho uživatelů YouTube filtruje videa ze zařízení zaznamenaných pomocí dronů. Dnes vám přinášíme nový, kde můžeme získat předpověď toho, jaké budou každodenní věci v Apple Parku. tentokrát můžeme vidět osvětlené divadlo Steva Jobse … Po skoku vám ukážeme toto nové video, abyste si mohli užít nový Apple Park.

Pořízeno videem, které vidíte Duncan Sinfield, operátor dronů Ukazuje nám Apple Park již dva roky a toto je jeho poslední video natočené před několika dny, koncem června. Vidíme pokroky ve vegetaci, která bude hrát v Apple Parku zvláštní roli, ale bezpochyby ty nejpozoruhodnější jsou Průběh divadla Steva Jobseodkud vidíme hlavní sál díky velkým oknům okolní a vnitřní osvětlení budovy. Divadlo Steva Jobse bude mít největší balíček uhlíkových vláken na světě.

Při absenci oficiální prezentace máme dlouhé zuby, které chtějí znát všechny podrobnosti o tomto Apple Parku. Nyní musíme počkat o něco déle, než ti z Cupertina dokončí všechny podrobnosti a začnou prezentovat produkty v divadle Steva Jobse. Bude příští iPhone první, kdo otevře divadlo Steva Jobse? počkáme si na září, než objevíme …