Nové vývojářské nástroje zvyšují jejich schopnosti…

Google vydal nové vývojářské nástroje určené ke zvýšení schopnosti asistenta reagovat na požadavky uživatelů.

Virtuální asistent pravidelně vypadá, že zvládá běžné otázky lépe než jeho nejbližší konkurenti, ale můžete si myslet, že většinou bude rychlejší udělat úkol sami. Stále jsme daleko od sci-fi vizí asistentů AI jako HAL a JARVIS.

Google Assistant a jeho konkurenti prošli dlouhou cestou při zlepšování oblastí, jako je rozpoznávání přirozeného jazyka a schopnost konkrétně mluvit, která vyžaduje vysvětlení, ale určitá práce bude muset přijít od externích vývojářů.

Google vydává tři hlavní nové funkce pro vývojáře:

Webová konzola Aktualizovaná rozhraní API Hlavní úložiště AMP Kontinuální obrazovka MatchSmart Webová konzola poskytuje nástroj pro tvorbu akcí, který zjednodušuje vývoj průvodce. Vývojáři mohou použít online IDE k vytváření, testování a nasazení všeho ve stejném okně. Stock SDK může získat každý vývojář, který chce i nadále používat své IDE.

Jedním z API aktualizovaných společností Google je Media API. API nyní podporuje dlouhodobý obsah a uživatelé mohou načítat informace z konkrétních bodů nebo dokonce z jiného zařízení.

Domácí úložiště je jedním z nejzajímavějších nových přírůstků. Tato funkce umožňuje vývojářům využívat informace uložené na domácích zařízeních. Například lze zobrazit hádanku na všech obrazovkách a synchronizovat mezi sebou všechna slova na autorizovaném zařízení.

Režim Continuous Match by měl dále zlepšit schopnost asistenta fungovat jako asistent člověka. Až dohovoří, Asistent Google uživateli sdělí, že místo poslechu dočasně drží mikrofon. Coolgames je jedním z prvních uživatelů této funkce a brzy zahájí hru „Hádej obrázek“, kde mohou účastníci neustále křičet odpovědi, dokud někdo nemá pravdu.

Nakonec se inteligentní displeje od společnosti Google a dalších výrobců, jako jsou Lenovo a JBL, brzy stanou užitečnějšími po podpoře AMP. Spíše než být oslavovaným fotorámečkem s některými dalšími znalostmi, jako je ovládání zařízení IoT, budou chytré displeje schopné zobrazovat věci jako recepty a články, které výrazně zvýší jejich možnosti.

Google poskytl několik způsobů, jak začít používat nové funkce Asistenta. První, kódové laboratoře, poskytuje kompletní návod, jak používat nové nástroje a model interakce. Pokud dáváte přednost příkladům, lze je použít pro všechny důležité nové funkce. Nebo pokud chcete v dokumentaci pokračovat, najdete ji zde.

Chcete slyšet od lídrů oboru diskutovat o podobných tématech? Zúčastněte se 5G Expo, IoT Tech Expo, Blockchain Expo, AI & Big Data Expo a Cyber ​​Security & Cloud Expo World Series s akcemi, které se budou konat v Silicon Valley, Londýně a Amsterdamu. Štítky: AI, zesilovač, api, umělá inteligence, asistent, průběžné přiřazování, vývojář, představený, google, google asistent, domácí úložiště, sdk, nástroje, hlasový asistent