Novinky Android DeLuxe Mini: Android TV

Zde najdete všechny informace, které potřebujete o Androidu vědět. Nová zařízení, nové aktualizace, nové aplikace, nové tipy, triky, hry atd. Vše v jednom DeLuxe Mini News. Zdvojnásobte informace o tomto víkendu. Chcete sledovat televizi na smartphonu se systémem Android? Brzy budeme mít aplikaci Zattoo pro Android a budete moci vidět ty nejlepší kanály. TV z Androidu. Užijte si a dozvíte se vše o Androidu!

Televize z vašeho Androidu díky Zattoo

Podle kolegů z Androidnext je Zattoo pro Android stále v beta verzi. Brzy si budeme moci užít to nejlepší televize Poslouchejte naše smartphony a také rádio. LaSexta, Cuatro, TV1, TV2, Tele5, Antena3 atd. Kanály Vidíme je z našich zařízení Android s připojením na internet.

Pokud znáte program Zattoo PC, bude se vám také líbit aplikace Zattoo pro Android.

Zdroj: Androidnext

Aktualizace Skype pro Android: Verze 2.7

skype aktualizace pro Android

Dnes jsme se probudili se zprávou, že Skype pro Android byl aktualizován na verzi 2.7. Máte možnost aplikaci aktualizovat, nikoli možnost ji aktualizovat sama. Přesněji řečeno, tato verze 2.7.0.907, spolu s několika změnami v rozhraní pro videohovory, přináší vyšší kvalitu příchozích hovorů a kompatibilitu se Samsung Epic 4G.

Tuto novou verzi aplikace Skype pro Android si můžete stáhnout zde:

skype pro Android

Stáhněte si novou verzi Skype pro Android

Zdroj: Androidos

Aktualizace aplikace YouTube pro Android

youtube android

Aktualizace aplikace YouTube pro Android je zde. Mluvíme o verzi 3.5.5 a ta přišla bez jakéhokoli upozornění. Co tato aktualizace přináší?

Zařízení Android 3.2+: v.3.5 Přihlášení k účtu Google Několik oprav chyb Předchozí zařízení Android: v.2.3.4 Tlačítko +1 Tlačítko „Sledovat později“ Nahrát při úpravě informací o videu

Stáhněte si novou aktualizaci YouTube pro Android zde:

Stáhněte si nejnovější verzi YouTube pro Android

Zdroj: Android Market

Aktualizace Facebooku pro Android

facebook android

Aplikace Facebook pro Android také získala novou aktualizaci. S touto novou aktualizací se výrazně zvýšila rychlost procházení, máme přístup ke skupinám, aplikacím, nastavením a stránkám jedním kliknutím.

Mimo jiné přátelé, aplikace, stránky atd. Mezi nimi máme funkci vyhledávání. Můžeme vidět značky na fotografiích přátel a při prohlížení fotografií máme nový zážitek.

Systém upozornění je nyní mnohem rychlejší a oznámení budeme dostávat v reálném čase a formou push.

Stáhněte si novou verzi facebooku pro Android:

stáhnout facebook android

Stáhněte si novou verzi Facebooku pro Android

Zdroj: Android Market

Aktualizace ICS pro Motorola RAZR, XOOM WiFi, XOOM 2 a ATRIX

motorola ics razr xoom wifi 2 zmrzlinový sendvič atrix

Společnost Motorola oznámila, že ve druhém čtvrtletí oficiálně aktualizuje následující zařízení na Android 4.0 Ice Cream Sandwich:

Pro třetí čtvrtletí si můžete užít novou aktualizaci ICS:

Všechna ostatní zařízení, která mají být brzy aktualizována, byla oznámena prostřednictvím seznamu poskytnutého společností Motorola:

Nakonec budou naše zařízení Motorola velmi brzy aktualizována na Android 4.0 Ice Cream Sandwich. To je nepochybně dobrá zpráva pro všechny uživatele, kteří vlastní jeden ze smartphonů se systémem Android.

Zdroj: Androidauthority & HDBlog

Android 4.0 beta pro HTC Sensation a Sensation XL

Aktualizace sendviče se zmrzlinou HTC Sensation XL

Společnost HTC oznámila, že zahájila testování aktualizace Android 4.0 Ice Cream Sandwich s HTC Sense 4.0. HTC tedy zasílá beta verzi nové verze systému Android ICS některým evropským uživatelům s HTC Sensation nebo HTC Sensation XL.

Zdroj: Slashgear

Acer Iconia Tab A100 a A500, aktualizace na Android ICS

Tyto dva tablety Acer, Acer Iconia Tab A100 a Acer Iconia Tab A500, se konečně připravují na aktualizaci Android Ice Cream Sandwich v dubnu tohoto roku. Tato aktualizace měla být hotová již v lednu, ale došlo ke změně názoru na straně společnosti. Duben bude také datem, které společnost Acer doufá, že uvede na trh nový tablet s názvem Acer Iconia Tab A510, který bude fungovat také na platformě Android 4.0 ICS.

Zdroj: The Verge

Výkon LG X3 a Nvidia Tegra

LG X3 Nvidia Tegra 3

LG X3 je jedním ze zařízení, které společnost LG představí během kongresu Mobile World Congress v Barceloně. Toto jsou výsledky získané při testech výkonu tohoto čtyřjádrového telefonu. Pravdou je, že LG X3, známý také jako P880, je skutečný stroj, který se 4412 body běžícími na systému Android 4.0.3 lépe předčí Samsung Galaxy Nexus nebo dokonce Samsung Galaxy Tab.

V praxi je již známo, že jedna věc je výsledkem benchmarku a něco jiného je ve skutečnosti. Je to ale alespoň způsob měření výkonu jednoho zařízení a jeho porovnání s výkonem jiného zařízení.

Zdroj: MoDaCo

Max Payne ve službě Android Market

max payne android

Ačkoli zatím není přesně známo, kdy bude tato hra pro Android vydána na Android Marketu, říkají to velmi brzy. Herní enginy Max Payne a GTA III jsou relativně podobné, stejně jako to, co je vyžadováno pro provoz na současných smartphonech. Ačkoli je velmi obtížné používat GTA III s dotykovou obrazovkou smartphonů se systémem Android, pokusíme se jej vylepšit, aby Max Payne pro Android nebyl tak obtížný.

Dalším problémem je cena Max Payne pro Android. Podobně jako u spouštěcí ceny GTA III se cena údajně pohybuje kolem 10 $.

Zdroj: Androidcommunity

Ainovo Novo 7 Basic: Levný tablet Android

Ainovo Novo 7 basic je velmi levný tablet Android s dobrými funkcemi a běží na Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Má 7palcovou kapacitní obrazovku s rozlišením 800 x 480 pixelů. Navíc má 1GHz procesor Igenic JZ4770 Xburst MIPS a 512 MB RAM. Pokud jde o interní paměť, Ainovo Novo 7 basic má 8 GB paměti a dvě kamery: přední VGA a zadní 2 MP. Toto zařízení má připojení WiFi a / b / g / n a má všechny potřebné porty: výstup HDMI, mini USB, microSD a konektor pro sluchátka.

Přestože má pouze jedno jádro, funguje Novo 7 Basic velmi dobře a Android Ice Cream Sandwich funguje bezchybně. Podívejme se na video, které kolegové z Engadgetu vytvořili z tohoto tabletu za pouhých 99 $:

Zdroj: Engadget

Ultrabookové video

Zdroj: Dailymotion

První obrázky z Disku Google, cloudové služby

Disk Google

Disk Google bude další službou, kterou vyhledávací gigant poskytne za několik týdnů. Jedná se o službu cloudového úložiště, která nám umožňuje ukládat, ukládat, sdílet a přistupovat k našim souborům odkudkoli na světě s přístupem k PC nebo mobilní platformě. Disk Google je velmi inovativní produkt a bude odlišný od ostatních řešení. Stále potřebujeme vědět, jak tento Disk Google funguje a kolik místa nám může nabídnout.

Zdroj: Androidandme

Gigabyte GSmart G1355: nový Android se dvěma SIM kartami

Hledáme smartphony, které nám stále více nabízejí příležitost představit Samsung Galaxy Y Duo a Samsung Galaxy Y Pro Duo. Gigabyte GSmart G135 je další z nich a oficiálně se objevil v síti. Obsahuje procesor 800 MHz Qualcomm MSM7227T a GPU Adreno 200 s 512 MB RAM.

Pokud jde o specifikace, tento mobilní telefon nemá co říct, ale není to vůbec špatné. Má také WiFi připojení b / g / n, slot microSD, zadní fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů a automatickým zaostřováním a LED blesk. Kromě toho je jeho hlavní funkcí možnost mít ve stejném zařízení dvě SIM karty současně, 4,3palcovou obrazovku WVGA s rozlišením 480 x 800 pixelů. Gigabyte GSmart G1355 váží pouhých 170 gramů a je pouze 11,5 mm silný a bude fungovat na Androidu 2.3. To vůbec není špatné, nemyslíš?

Zdroj: HDBlog.it

Asus Eee Pad Transformer TF700T: Full HD, dvoujádrový procesor a Qualcomm S4

Transformátor Asus Eee Pad TF700T Full HD Qualcomm S4

Poprvé jsme se setkali na CES 2012 a budeme vydávat v polovině roku 2012. Nový Asus Eee Pad, nazvaný Asus Eee Pad Transformer TF700T, je prvním tabletem Asus s 10 palci a rozlišením Full HD 1980 x 1200. pixel. IPad a Acer Iconia Tab A700 budou přímou konkurencí.

Jednou z prvních funkcí, které již o tomto Eee Pad Transformer Tf700T víme, je to, že poběží na dvoujádrovém procesoru Qualcomm Snapdragon APQ8060A s taktem 1,5 GHz. Bude to nepochybně velmi výkonný procesor a bude se lišit od toho, co Aus kdy používal s Tegrou. 3 a čtyřjádrový.

Zde je seznam jeho funkcí:

Zdroj: HDBlog

LG Optimus LTE brzy dorazí do Evropy

Dříve jsme slyšeli, že první telefon s LTE od HTC a Vodafone tento týden dorazí do Evropy, LG optimus LTE s více než milionem prodejů.

Technologie čtvrté generace 4G v Evropě je stále trochu pomalá, ale očekává se, že se to brzy změní. Bude to během mobilního světového kongresu 2012, kdy byl v Evropě představen LG Optimus LTE.

Zdroj: Phonearena

Baseball Superstars 2012 se dostává na Android Market

Hra, která nás tento víkend pobaví, dorazila na Android Market. Toto je Baseball Super Stars 2012, slavná hra Gamevil se spoustou barevné, nejčistší grafiky ve stylu manga v karikatuře a remake staré baseballové hry s více než 30 miliony stažení ze systému. iOS funguje.