Novinky: Bruce Lee, Mortadelo y Filemón, Dragon Quest III a mnohem více

Během těchto posledních dnů Apple App Store se dočkal uvedení celkem zajímavých her Kromě hry Tomb Raider II nebo Call of Duty: Heroes se objevila nová Game of Thrones, o které si povíme dále. další témata, která je třeba zvážit Ke stažení na našich zařízeních iPhone, iPad nebo iPad Mini.

Mezi nejlépe hodnocené hry, které bychom rádi uvedli: Bruce Lee Enter the Game, Mortadelo a Filemón contra Jimmy el Cachondo, Dragon Quest III a aktualizace Gof of Light je nyní po omezenou dobu k dispozici zdarma Za to, že jste aplikací týdne v App Store.

spouštění her ipad-2

Bruce Lee: Vstupte do hry

Spuštění této zábavné bezplatné hry pro iPad Byl docela úspěšný na trhu aplikací pro iOSV tomto titulu se podíváme na Bruce Lee, slavného herce a nejrychlejšího učitele bojových umění v historii. Nabízí více úrovní k zobrazení vlny nepřátel musíme porazit Zatímco my děrujeme, kopáme a vyhýbáme se jejich útokům.

Milovali jsme jejich styl kreslená grafika, vylepšení hry a oblečení Bruce Lee, které můžeme odemknout, jsou legendární!

Mortadelo a Filemon vs. Jimmy el Cachondo

Dva z nejzábavnějších a neohrabaných tajných agentů TIA dorazili před pár dny do App Store v podobě nekonečných běžců. V tomto šíleném dobrodružství Budeme jezdit na různých vozidlech a honit nebezpečného nadrženého Jimmyho. Cestou budeme čelit jejich přisluhovačům a budeme se muset vyhnout všem jejich střelbám a překážkám, které se objeví.

Můžeme jít taky Odemkněte nové podivné zbraně, vozidla a kostýmy pro naše postavy. Je to zdarma a vyžaduje iOS 6.0 nebo vyšší.

Dragon Quest III

Spuštění hry Dragon Quest III proběhlo 4. prosince, v této klasické hře se dočkáme Více než 30 hodin fascinujícího RPG dobrodružství Hratelnost. Mají mini hry, velmi intuitivní ovládání a umožní nám to prozkoumat otevřený svět plný překvapení.

Delicious – nový začátek Emily

Zahájení Druhý díl této návykové hry Musíme pomoci Emilyině restauraci s přípravou všech druhů receptů pro jejich zákazníky. Velmi zábavný titul s velmi dobře zpracovaný příběh a vynikající hudební sekce.

Bůh světla

Nejedná se o spuštění, ale o aktualizaci, kterou byste měli vzít v úvahu. Mluvíme o tom Nová bezplatná aplikace týdne v App Store: God of Light.

V Bohu světla zkontrolujeme Shiny, malou hvězdu, která vyzařuje paprsky světla. Musíme použít dotyková gesta Řiďte tyto paprsky různými směry, aby odrážely, kombinovaly a přenášely světlo v celé galaxii.

Další zajímavé herní verze

App Store se nezastaví vytvářet skvělé hry a skvělé aplikace. Chtěli jsme zdůraznit pouze některá z těchto verzí, ale určitě víte víc. Jaké nové hry jste si stáhli a nainstalovali na svůj iPhone nebo iPad?