Novinky pro Android mini: upgrade na Samsung Galaxy S2 a Note ICS

Než začne víkend, chceme vám sdělit, co se dnes děje ve světě Androidu. Nejprve jsme nechtěli odejít, aniž bychom nahlásili, že došlo k aktualizaci Samsung, zejména Samsung Galaxy Note. Samsung Galaxy S2bude aktualizován jako Ice Cream Sandwich pro Android 4.0 ve velmi krátkém čase. Zadruhé již máme v Android Marketu novou verzi aplikace WordPress pro Android, hru Real Football 2012 a mnoho dalšího.

Aktualizace Samsung Galaxy Note a S2 ICS 1. března

(Foto: techstuffs4u.com)

Zdá se, že je známé datum aktualizace Samsung Galaxy S2 a Samsung Galaxy Note Ice Cream Sandwich zatím pouze v prvních čtyřech měsících roku. Nyní víme, že když tuto aktualizaci na Android 4.0 získáme na našich terminálech Galaxy S2 a Galaxy Note, bude to stejné 1. března.

Nejprve bude tato aktualizace distribuována na bezplatné mobilní telefony a poté na mobilní telefony přizpůsobené operátory.

Zdroj: wiredview

Nová verze WordPress pro Android

wordpress pro Android

Již existuje nová verze aplikace WordPress pro Android, verze 2.0.5 přináší mimo jiné nový design pro organizování zpráv spolu s Nook Tablet a Kindle Fire. Navíc mají vylepšenou funkčnost geolokace.

Chcete si stáhnout nejnovější verzi WordPress pro Android? udělejte to zde:

Stáhněte si WordPress pro Android

Zdroj: Phandroid

Real Football 2012 se dostává na Android Market

skutečný fotbal 2012 android

Gameloft spustil aplikaci pro nejlepší fotbalový zápas na světě v Android Marketu: Real Football 2012. Hra s velmi realistickou grafikou, která vás nepochybně překvapí.

Tato hra Gameloft je kompatibilní s následujícími zařízeními:

 • Samsung GT-I9100 a i9000
 • Galaxy Note
 • Samsung GT-P7500
 • Samsung GT-P6810
 • Galaxy Nexus
 • Motorola MB860
 • HTC Sensation
 • Arzu HD
 • Neuvěřitelný S.
 • Sony Ericsson ST18i
 • LG-P970

Real Football 2012 si můžete stáhnout z Gameloftu zde:

Stáhněte si Real Football 2012 z Android Marketu

Zdroj: Android Market

Obchod Google v Dublinu?

google chrome store

Zdá se, že Google si vybral Dublin jako první evropské město, které má maloobchodní prodejnu Google. Jaké typy produktů najdeme v obchodě Google? No, trička, gadgety, smartphony, tablety atd. Mnohem víc než komerční produkty. S tímto obchodem může vstoupit do většiny společností, které mají vlastní obchod, jako jsou Google, Apple, Samsung, HTC, Microsoft, Nokia.

Vždy budeme mít Androidland …

Zdroj: Slashgear

Společnost LG slibuje, že na MWC 2012 přinese něco zcela revolučního

LG MWC 2012

LG má na paži eso a my to hned zjistíme. Když? Během MWC 2012, které se bude konat ve městě Barcelona za pár týdnů. Jaké je toto překvapení, které společnost LG říká, že bude revoluční? Máme mnoho možností … o kterém smartphonu mluvíte? Již máme seznam:

Nemůžu se dočkat, až zjistím, o co jde a co bude tak revoluční pro LG a co může nabídnout během světového mobilního kongresu.

Zdroj: Pocketnow