Novinky z akce Pokémon Go k výročí

Na oslavu prvního roku jeho života je událost Pokémon Go velmi blízko. Kromě toho oslavují 750 milionů celosvětových stažení, která přinesly jejich hry. Na krátkou dobu ne pozoruhodná postava, ale na trhu. Je jich několik připravených jak ve hře, tak v reálném světě. Čeká nás několik měsíců plných obsahu.


Jaká je pravděpodobnost legendární karty v každé truhle Clash Royale


Vzhledem k datům, ve kterých jsme, Společnost Niantic i společnost Pokémon Company chtějí znovu představit své hry k jejich prvnímu výročí. Do aplikace stále vstupuje každý den velký počet hráčů, kteří odemykají PokéStops a loví Pokémony. Většina hráčů, kteří loni cestovali po městech s aplikací, však byla unavená.

Akce Pokémon Ice and Fire již brzy

Tyto události začnou 13. června 2017.. Došlo k nárůstu Pokémoni typu Ice & Fire, zažijte bonusy Jemně házet Poké Balls a Lucky Eggs sleva v obchodě Play. Událost podobná událostem, které se vyskytly dříve, například typ rostliny nebo typ skály. Stále malé pobídky pro udržení hráčů denně. Zdá se však, že nestačí na to, aby ztráty zvládli.

Screenshoty Pokémon GO

Pak Očekává se, že nová aktualizace změní vlastnosti kooperativní společenské hry. Nové herní režimy se liší od těch, které byly vidět dříve. Z tohoto důvodu budou tělocvičny dočasně deaktivovány. To může být něco, na co mnozí dlouho čekali: PVP bitvy a úpravy bitev v tělocvičnách. Díky tomu by vaši uživatelé dostali to, po čem dlouho toužili. Oznámili také události v pobočkách Unibail-Rodamco v Chicagu, Japonsku a Evropě.

Pokud se tyto mechaniky aktualizují, začlení a zdokonalí Možná budeme čelit novému znovuzrození Pokémon Go. Je na Nianticu, aby všechny letošní tituly doplnil hratelností tohoto léta a velkým počtem hráčů. Uvidíme a zda povedou k hodinám zábavy nebo naopak v polovině.


Monument Valley 2 pro Android


Zdroj | Pokemon jít

Table of Contents